Avaleht Kultuur “Sipelgapesa” äratab huvi nii asukates kui väljaspool Eestit
“Sipelgapesa”  äratab huvi nii asukates kui väljaspool Eestit

“Sipelgapesa” äratab huvi nii asukates kui väljaspool Eestit

Sipelgapesa

Dokumentaalfilmi “Sipelgapesa” režissööri Vladimir Loginovi sõnul meeldis garaažikompleksi elanikele film väga ning nii mõndeki käisid seda mitu korda vaatamas. Soome meedia tunneb huvi Lasnamäe garaažikompleksi siselu näitava filmi vastu.

Filmi režissöör Vladimir Loginov veendus külastades garaažikompleksi, et seda on näinud paljud asukad ning film meeldis neile.

Samuti on film tekitanud huvi meie põhjanaabrites. “Just eile ilmus Soome suurimas päevalehes Helsingin Sanomat filmist suurem artikkel,” kommenteeris Vladimir Loginov. “Tundub, et soomlastele on teema hingelähedane ja mõistetav,” lisas Loginov.

Vladimir Loginov, kes käis Helsingin Sanomat ajakirjanikega garaažikompleksis, veendus, et filmimisest saadik pole midagi eriti muutnud. Siiski oli presidentide fotosid kollekteeriv garaažiasukas jõudnud vahetada Ukraina eelmise liidri pildi uue vastu. Nüüdsest on Toomas-Hendrik Ilvese, Aleksander Lukashenko ja Vladimir Putini kõrval Petro Poroshenko foto.

Filmi jookseb Eesti kinolevis teist nädalat. “Sipelgapesa” treilerit on Youtube-i vahendusel näinud üle 30 000 inimese. Film on kinodes veel kuni nädala lõpuni.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga