Avaleht Eesti elu SISEMINISTEERIUMI TUNNUSTUS I Et oleks turvaline! Uuesalu naabrivalve tunnistati parimaks naabrivalvepiirkonnaks
SISEMINISTEERIUMI TUNNUSTUS I Et oleks turvaline! Uuesalu naabrivalve tunnistati parimaks naabrivalvepiirkonnaks

SISEMINISTEERIUMI TUNNUSTUS I Et oleks turvaline! Uuesalu naabrivalve tunnistati parimaks naabrivalvepiirkonnaks

Siseministeerium tunnustas juba kümnendat aastat järjest siseturvalisuse vabatahtlike rühmi eelmisel aastal tehtu eest ning tänas inimesi, ettevõtteid, asutusi ja ühinguid, kes meie riigi turvalisusse panustavad. Siseminister Kristian Jaani sõnas, et siseturvalisuse vabatahtlikud on väga olulised ning ehkki Eestis on tuhandeid vabatahtlikke, pole neid kunagi liiga palju. “Suur tänu teile, head abipolitseinikud, vabatahtlikud päästjad, merepäästjad ja naabrivalve, teie panuse ja südamega tehtud töö eest,“ ütles siseminister.

Vabatahtlik töö, mis annab eeskuju teistelegi

Aasta parimaks naabrivalvepiirkonnaks tunnistati Uuesalu naabrivalve Harjumaal Rae vallas, mis on suurim naabrivalve aktiivselt tegutsev sektor Eestis. Uuesalu naabrivalvevanema eestvedamisel viidi eelmisel aastal ellu kogu valla turvalisusse oluliselt panustav kaameravalve projekt, mille käigus paigaldati turvakaamerad küla avalikele teedele ning projekti õnnestumiseks tehti suurepärast koostööd nii politsei, valla, Andmekaitseinspektsiooni kui ka külaseltsiga. Nii naabrivalve vedamine kui kaameraprojekti elluviimine on täielikult vabatahtliku töö tulemus.

Vaata videot siit!