Avaleht Eesti elu SÕIDUGRAAFIK TAASTUNUD I Lux Express taastab tänasest täismahus oma Tallinn-Pärnu sõidugraafiku
SÕIDUGRAAFIK TAASTUNUD I Lux Express taastab tänasest täismahus oma Tallinn-Pärnu sõidugraafiku

SÕIDUGRAAFIK TAASTUNUD I Lux Express taastab tänasest täismahus oma Tallinn-Pärnu sõidugraafiku

Alates tänasest on sajaprotsendiliselt taastatud Lux Expressi Tallinn-Pärnu liini sõidugraafik ning Tallinn-Tartu liinil taastatakse nädala jooksul kaheksa väljumist, millest kuus reisi jäävad esialgu käima suurema nõudlusega päevadel ehk nädalalõppudel.

Lux Expressi tegevjuhi Janno Ritsbergi sõnul sõidavad nad tänasest alates Tallinn-Pärnu vahel taas 18 korda päevas ehk Tallinnast saab sõita üheksal korral suvepealinna ja sealt sama palju kordi pealinna tagasi. “Inimeste liikumisharjumused on eriolukorra ajal ja selle järel muutunud. See tähendab meie jaoks uusi väljakutseid, kuidas planeerida sõidugraafikut, et me saaksime inimestele pakkuda piisavalt palju ja paindlikke väljumisi, aga ei peaks samas ka oma lõbuks ringi sõitma,” lausus Ritsberg.

Lux Expressi kasutusele võetud ohutusmeetmed on reisijate poolt hästi vastu võetud. “Eestlased kasutavad bussides käte desinfitseerimiseks umbes viis liitrit desinfitseerimisvahendit nädalas. Julgustame ohutuse tagamiseks kõiki bussi sisenedes käsi puhastama hoolimata sellest, et interjööri üldkasutavad pinnad on reisijate saabudes alati märgpuhastatud, milleks kulub veel omakorda 15 liitrit erivahendit nädalas. Viimast ohutusmeedet, suuremat privaatsust pakkuvat lisaistmepiletit ostetakse aga kõige enam just Tallinn ja Pärnu vahelistele reisidele,” märkis Ritsberg.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga