Avaleht Keskkond Tallinna Botaanikaaed kutsub elulõngade, flokside ja viinamarjade näitusele
Tallinna Botaanikaaed kutsub elulõngade, flokside ja viinamarjade näitusele

Tallinna Botaanikaaed kutsub elulõngade, flokside ja viinamarjade näitusele

23.–25. august toimub Tallinna Botaanikaaias elulõngade, flokside ja viinamarjade näitus. Lisaks saab näitusel tutvuda mitmete põnevate püsililledega. Näha saab erksavärvilisi heleeniume, kirjude lehtedega helmikpööriseid, uusi hostasid ja palju teisi püsikuid.

„Elulõngad paeluvad imelistes värvitoonides õitega ning on hinnatud taimed vertikaalhaljastuses,“ räägib näituse kuraator Krista Kaur. „Botaanikaaia näitusel tutvustatakse ka flokse, kes lummavad oma erksavärviliste ja hurmavalt lõhnavate õitega,“ tutvustab Kaur algavat näitust.

Kõigil huvilistel on võimalik igal näituse päeval kell 14.00 osaleda ekskursioonil, kus Nõrga talu perenaine Krista Kukk tutvustab näitusel olevaid põnevaid püsilillede sorte.

Reedest pühapäevani on külastajatel hea võimalus kaasa osta viinapuude, elulõngade, flokside, päevaliiliate, helmikpööriste, hostade ja teiste püsikute istikuid. Näitusel on võimalik saada head nõu suurte kogemustega taimekasvatajatelt.

Näitusel eksponeeritud elulõngad ja viinamarjad pärinevad Roogoja talust, floksid ning püsililled Nõrga talust.

Elulõngade, flokside ja viinamarjade näitus on avatud R-P, kell 11.00-19.00. Avamaa on avatud kell 10.00-20.00. Sissepääs tavahinnaga.

Kommentaarid