Avaleht Eesti elu TALLINNA LAULUVÄLJAKUL I 20. augustil esitab ERSO pianist Rein Rannapi ja rokkbändiga ansambel Ruja tuntuimaid laule
TALLINNA LAULUVÄLJAKUL I 20. augustil esitab ERSO pianist Rein Rannapi ja rokkbändiga ansambel Ruja tuntuimaid laule

TALLINNA LAULUVÄLJAKUL I 20. augustil esitab ERSO pianist Rein Rannapi ja rokkbändiga ansambel Ruja tuntuimaid laule

Eesti taasiseseisvumise aastapäeval toimub Tallinna lauluväljakul ajalooline kontsert, kus legendaarse ansambli Ruja teosed kõlavad seatuna sümfooniaorkestrile. Dirigendipuldis on Kaspar Mänd.

Kontserdi solist ja seadete autor Rein Rannap on koos ERSOga lavale kutsunud Peter Põderi ja Jörgen Pakkase kitarridel, Kaarel Liiva basskitarril, Ramuel Tafenau trummidel ning Kaspar Tamburi süntesaatoritel.

„Mul on suur heameel järjekordse ulatusliku koostöö üle. Tean, et mu uued seaded saavad kõlama parimas kvaliteedis, mida on üldse võimalik ette kujutada. Pingutasin orkestreerides muuhulgas ka selle nimel, et  ERSO muusikutel oleks seda kava mängida huvitav ja vaheldusrikas,“ kirjeldab Rein Rannap kontserdiks valmistumise protsessi.

Neljapäeval toimuva kontserdi kavas on Rannapi armastatuimad meloodiad, mida publik teab tõenäoliselt peast: “Eesti muld ja Eesti süda”, “Rahu”, “Nii vaikseks kõik on jäänud”, “Ilus maa”, “Suudlus läbi jäätund klaasi”, “Need ei vaata tagasi”, “Sa oled mul teine”, “Õunalaul”, “Eile nägin ma Eestimaad”, “Must lind”, “Must ronk”, “Kel on laulud laulda” ja paljud teised.

Viimati kõlas Ruja muusika Tallinna lauluväljakul täpselt kolm aastat tagasi – 2017. aasta 20. augustil, mil 14 000 inimest elasid kaasa kontserdile “Eesti muld ja Eesti Ruja”.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga