Avaleht Keskkond TÄNA! Jäätmeteemaline perepäev õpetab keskkonnasõbralikult käituma
TÄNA! Jäätmeteemaline perepäev õpetab keskkonnasõbralikult käituma

TÄNA! Jäätmeteemaline perepäev õpetab keskkonnasõbralikult käituma

Jäätmeteemaline perepäev õpetab keskkonnasõbralikult käitumaTäna Pirita rannas toimuval jäätmeteemalisel perepäeval õpetatakse nii väikseid kui ka suuri suvitajaid säästlikult ja keskkonnasõbralikult käituma ning jagatakse teadmisi jäätmete liigiti kogumise vajadusest ning taaskasutamisest.

Kogupere üritusel tervitavad osavõtjaid Eesti Taaskasutuskeskuse (ETO) maskott Keskkonnake, Pakendiringluse maskott Pakendik ning Tallinna Keskkonnaameti maskott Prügihunt.

Jäätmeteteemalise perepäeva teevad põnevaks keskkonnateemalised tegevused erinevates telkides, kus toimuvad mängud ja võistlused maskottide juhtimisel. Tallinna Keskkonnaameti maskott Prügihunt ja päevajuht korraldavad rannakülalistele prügi puzzlede kokkupanemise võistluse, prügisorteerimise mängu, kilekoti pakkimise, prügiliikide äratundmise mängu, keskkonnateemaliste õpetlike piltide värvimise, ristsõnade lahendamise ja palju muid tegevusi.

Perepäev toimub kell 12-16 esmaspäeval, 27. juulil Pirita rannas jõepoolsel alal. Üritused randades korraldab OÜ Üritusturundus ja rahastab Tallinna Keskkonnaamet.

Infot rahvusvahelise ökomärgise „Sinilipp“ tunnustatud Pikakari ja Pirita randade kohta saab Tallinna linna veebikeskkonnast:

Eesti keeles
Vene keeles
Inglise keeles

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga