Avaleht Keskkond Tänasest saavad Pirita linnaosa elanikud viia vanad jõulukuused spetsiaalselt paigaldatud konteineritesse
Tänasest saavad Pirita linnaosa elanikud viia vanad jõulukuused spetsiaalselt paigaldatud konteineritesse

Tänasest saavad Pirita linnaosa elanikud viia vanad jõulukuused spetsiaalselt paigaldatud konteineritesse

Tänasest saavad Pirita linnaosa elanikud viia vanad jõulukuused spetsiaalselt paigaldatud konteineritesse.

“Kui seni kogusime vanu jõulupuid Pirita kloostri varemete juurde kogumisplatsile, et neist teha vastlatuld, siis alates tänasest saab kuuse viia selleks paigaldatud kogumiskonteinerisse,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. Konteinerid asuvad aadressidel Võsa tee 26, Vabaõhukooli tee / Teelehe ristis ja Pähkli tn 2. Jõulupuud saab konteineritesse viia kuni 16. jaanuarini.

“Vanade jõulukuuskede jaoks mõeldud konteineritesse ei tohi panna olmeprügi ega muid jäätmeid. Kuuski ei tohi pakendada kilesse ega kilekotti, neil ei tohi olla küljes ehteid ega jõulutulesid, sest konteineritesse kogutud kuuskedest tehakse hakkepuitu,” selgitas Liinat. Ta lisas, et kuuski ei tohi viia konteinerite kõrvale, linna haljasaladele või metsa alla.

“Pirita kloostri varemete juurde kogutud kuuskedest teeme 25. veebruari õhtul vastlatuld ja ootame kõiki vastlapäevale,” sõnas Liinat. (Kuuse saab kloostri juurde kogumisplatsile tuua veel 23. veebruaril kella 8-st kuni 18-ni).

Vanu jõulukuuski võtavad vastu ka Pärnamäe, Rahumäe, Paljassaare ja Pääsküla jäätmejaam.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga