Avaleht Eesti elu Tartuffi finaalõhtul kuulutatakse välja Eesti armsaim paar
Tartuffi finaalõhtul kuulutatakse välja Eesti armsaim paar

Tartuffi finaalõhtul kuulutatakse välja Eesti armsaim paar

Foto: Shutterstock

Pimedate Ööde Filmifestivali 12. armastusfilmide festival Tartuff ja Hektor Design Hostel otsivad taas Eesti armsaimat paari, kellele kinkida unustamatu suveöö romantilises Tartu linnas.

„Möödunud aastal korraldasime Eesti armsaima paari leidmiseks fotokonkursi ning see osutus meeletult populaarseks. Pilte saatsid nii noorpaarid kui ka aastakümneid ühist rada käinud inimesed – ühtekokku üle 200 paari. Ütlus, et pilt ütleb rohkem, kui tuhat sõna on vägagi tõsi ja seetõttu oleme otsustanud fotokonkursiga jätkata ka tänavu,“ rääkis konkurssi korraldava Hektor Design Hosteli turundusjuht Ildiko Siimon.

„Oleme kindlad, et nii nagu iga armastusfilm on eriline ja omanäoline, on ka iga Eesti inimese armastuse loos omajagu kirge, draamat, kordumatust ning ka natuke nalja. Just neid emotsioone loodame me näha ka fotodel,“ sõnas Siimon, kelle sõnul oodatakse taaskord osalema nii noori armunuid kui ka väärikas eas abielupaare.

Üleskutses osalemiseks saada foto endast ja oma kallimast, teie nimed e-posti aadressile tartuff@poff.ee hiljemalt 12. augustil kell 18. Finalistid valib välja Tartuffi ja Hektori meeskond. Võitja kuulutatakse välja Tartuffi kodulehel, Facebooki lehel ja Tartu Raekoja platsil 12. augustil kell 22.

Eesti armsaimat paari ootab ees romantikahõnguline majutuspakett, kuhu kuulub öö Hektori butiikhostelis koos õhtu- ja hommikusöögiga.

7.-12. augustil toimuv Tartuff on alates 2006. aastast pakkunud iga-aastaselt suuri tundeid, eneseleidmist, igatsust ja sooja äratundmist. Kuue päeva jooksul linastub Tartu Raekoja platsil 18 filmi, millest igaüks kõneleb ühel või teisel moel armastusest. Tartuffi filmide ajakavaga saab tutvuda SIIN!

Tutvu konkursil osalevate paaridega SIIN!

Kommentaarid