Avaleht Eesti elu Tasuta parvesõit Saadjärvel I Lastekaitsepäeval sõidavad lapsed Jääaja Keskuse parvega tasuta
Tasuta parvesõit Saadjärvel I Lastekaitsepäeval sõidavad lapsed Jääaja Keskuse parvega tasuta

Tasuta parvesõit Saadjärvel I Lastekaitsepäeval sõidavad lapsed Jääaja Keskuse parvega tasuta

Jääaja Keskuses tähistatakse 1. juunil lastekaitsepäeva tasuta parvesõitudega Saadjärvele. Parvejuhtideks on Jääaja Keskuse giidid, kes räägivad põnevaid lugusid Saadjärve loodusest, Vooremaa kujunemisest ja Kalevipoja vägitegudest.

Mõnusad parvesõidud Saadjärvele toimuvad lastekaitsepäeval igal täistunnil kell 12.00-17.00. Parvesõidu kestus on 45 minutit. Parvesõidud on tasuta lastele vanuses kuni 12 eluaastat koos Jääaja Keskuse piletiga.

Jääkaru kohvikus pakutakse sel päeval maitsvaid pannkooke nii suurtele kui pisikestele.

Jääaja Keskus on kogu perele mõeldud põnev elamuskeskus, kus jagub avastamisrõõmu igas vanuses külastajatele. Oleme ainulaadne elamuskeskus terves Baltikumis, kus saab tutvuda elusuuruses eelajalooliste loomadega ja kogeda elamuslikku ülevaadet sellest, kuidas on aastatuhandete jooksul kujunenud maailma ja Eesti loodus. Jääaja Keskuse ekspositsioon pakub külastajale ülevaadet jääaja tekkepõhjustest ja mõjust maakerale, Eestile ja Vooremaale, tutvustab Eesti looduse ja inimasustuse arengulugu pärast viimast jääaega ning kliimamuutuste põhjuseid ja nende uurimist.

Alates 2018. aasta suvest tegutseb keskuses imelise vaatega peresõbralik Jääkaru kohvik. Jääaja Keskus koos kohvikuga on avatud iga päev kell 11-18.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga