Home Ukraina rahva toetuseks UKRAINA LASTELE I Homme palutakse tuua Ukraina kirikusse beebide ja laste sööke Ukrainasse saatmiseks
UKRAINA LASTELE I Homme palutakse tuua Ukraina kirikusse beebide ja laste sööke Ukrainasse saatmiseks

UKRAINA LASTELE I Homme palutakse tuua Ukraina kirikusse beebide ja laste sööke Ukrainasse saatmiseks

Eia Uus kirjutas oma Facebooki kontol, et Ukrainas on teadaolevalt tapetud üle 225 lapse, vigastatud üle 413. Need, kes on elus, vajavad meie abi. Nii palutakse homme, 13. mail kella 17-19 vahel tuua Ukraina kirikusse (Laboratooriumi 22, Balti jaama kõrval Vanalinnas) beebide ja laste sööke.

Need viiakse Hersoni oblastisse humanitaarkatastroofi leevendamiseks. Pudrud, piimapulbrid, püreed (mitte klaaspurgis) ja toiduained suurematele lastele (mitte kiiresti riknevad).

Kui tahad aidata, aga endal pole aega homme käia ja tulla, saad teha ülekande ja vabatahtlikud ostavad hulgi toite. Vaid selleks otstarbeks on konto: Eia Uus EE852200221027473965, ülekande selgitus: Ukraina lastele.

Väga paljud toidutootjad on sõja kestel juba annetanud erinevaid kanaleid pidi palju söögikraami. Eia Uus palub, et kui keegi teab kedagi, kelle poole võiks veel pöörduda, andku palun talle märku.