Avaleht Kultuur Uus video! Alen Veziko naistepäevatuur on täna Tallinnas
Uus video! Alen Veziko naistepäevatuur on täna Tallinnas

Uus video! Alen Veziko naistepäevatuur on täna Tallinnas

Armastatud muusik Alen Veziko esitleb 16. märtsini kestval tuuril uut kontsertkava „Soolo 7“, kus ta mängib seitse kitarri, kaht klaverit ja mõnda rütmiinstrumenti.

Alen annab naistepäeva puhul eksklusiivse kavaga enneolematu soolokontsertidesarja, et tervitada kõiki tublisid Eesti naisi, aga loomulikult on ka kõik mehed oodatud sellest muusikaelamusest osa saama. 8. märtsil jõuab ta tuuriga Kumusse.

„Minu kontsertidel on pea alati olnud naiskuulajad küllaltki suures enamuses ja seetõttu julgen uskuda, et olen suutnud viia oma muusikat naiste südamatesse ja soovin Eesti naistele ka oma uue kontsertsarja pühendada. Siiski on viimastel kordadel märgata ka meeskuulajate osakaalu suurenemist. Minu muusika romantilised sõnumid ongi pühendatud mehe ja naise vahelisele armastusele,“ selgitas Veziko.

Tegemist on omanäolise projektiga, kus kasutatakse looper’eid ja arvutit, millega luuakse eriline kõlapilt ja viiakse kuulaja imelisse helidemaailma. Kaasaegset tehnoloogiat kasutades on võimalik luua muusikat ja esitada seda sellisel kujul, mis varem polnud võimalik. Tänu tehnika arenemisele on loodud võimalus, et üks mees mängib laval rohkem kui seitset instrumenti.

Kontsert on sissejuhatuseks Alen Veziko sügisel ilmuvale stuudioalbumile, mis on järjekorras seitsmes. Sellest tulenevalt on uue kontsertkava pealkiri „Soolo 7“. Kontserdil saab kuulata Alen Veziko läbi aegade parimaid palasid täiesti uues võtmes.