Avaleht Poliitika VIDEO! Ettevõtja, Eesti Olümpiakomitee presidendi ja valimisliidu Tegus Tallinn kandidaadi Urmas Sõõrumaa pöördumine
VIDEO! Ettevõtja, Eesti Olümpiakomitee presidendi ja valimisliidu Tegus Tallinn kandidaadi Urmas Sõõrumaa pöördumine

VIDEO! Ettevõtja, Eesti Olümpiakomitee presidendi ja valimisliidu Tegus Tallinn kandidaadi Urmas Sõõrumaa pöördumine

Foto: Margus Vilisoo

Ettevõtja ja Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa tegi pöördumise Tallinna valijatele, ettevõtjatele ja loomeinimestele, milles ta kutsub valima valimisliidu Tegus Talllinn ja Savisaare Valimisliidu kandidaate ning teda isiklikult. Oma teenetena Tallinna ees nimetab ta Rotermanni kvartali ja Tondi kasarmute ala arendamist, mille ta on väärtustanud uute hoonete ja spordirajatiste näol. “Minu põhimõte on, et abivajajaid tuleb aidata ja ettevõtlikele tuleb luua roheline tee.

Kõigi minu tegevuste läbivaks mõtteks on olnud see, et meie järeltulevad põlved elaksid füüsiliselt ja vaimselt tervetena,” selgitab ta. “Olen Tallinnat ja riiki alati toetanud.” Oma koostööd Edgar Savisaarega põhjendab Urmas Sõõrumaa sellega, et Tallinna linnapea on oma tulihingelisuse ja oskustega pealinnale ja Eestile palju andnud ning oleks kahju tema kogemusi ära kasutamata jätta.

Vaata numbri 1078 all kandideeriva Urmas Sõõrumaa pöördumist!

Kommentaarid