Avaleht Eesti elu VIDEO I Mis on edu valem? Muusik Hans Noormetsa sõnum noortele: usu endasse, ära kuula teisi ja mine edasi!
VIDEO I Mis on edu valem? Muusik Hans Noormetsa sõnum noortele: usu endasse, ära kuula teisi ja mine edasi!

VIDEO I Mis on edu valem? Muusik Hans Noormetsa sõnum noortele: usu endasse, ära kuula teisi ja mine edasi!

“Duublis” oli külas noor ja andekas muusik Hans Noormets, kellelt uurime, kuidas välismaal edukaks saada.

Hans Noormets on Viljandist pärit noor muusik, kelle lugu “Critical” mängivad mitmed välismaa raadiojaamad ja kes paistab olevat tõusuteel. Kaks aastat tagasi läks ta elama ja õppima USAsse, kus väidetavalt võetakse teda erinevalt Eestist tõsiselt.

Noormetsa ise midagi erakordset oma eduloo taga ei näe peale päevast päeva muusika tegemise. Seda ei tee ta muidugi üksi, vaid tal on abiks ka tiim. Suureks abiks oli õigete inimestega kohtumine, kes tema muusikat hindasid ja teda õigele teele juhatasid.

Noormetsa eesmärk on saavutada Billboardi edetabelis number 1 positsioon ja vähemaga ta ei lepi. “Päris suured artistid on jah sõna öelnud minu lauludele, ma ei saa nimesid mainida muidugi”, kergitab noormees saladuskatet tulevikuplaanidelt.

Ise peab ta oma suurimaks tugevuseks just live esinemist ja ootab kannatamatult lavale tagasi pääsemist. Noortele, kes unistavad samuti kuulsusest ja karjäärist, on tal lihtne sõnum: “Usu endasse, ära kuula teisi ja mine edasi!”