Avaleht Eesti elu VIDEO! Tantsunoored pidasid Camp of Hip-Hop laagris maha Tähesõdade väärilisi laserlahinguid
VIDEO! Tantsunoored pidasid Camp of Hip-Hop laagris maha Tähesõdade väärilisi laserlahinguid

VIDEO! Tantsunoored pidasid Camp of Hip-Hop laagris maha Tähesõdade väärilisi laserlahinguid

camp of hip-hopCamp of Hip-Hop noortelaagri teine päev sisaldas taas kuhjaga põnevust, oodatuim hetk aga jõudis kätte pärastlõunal, kui oli aeg lasergame’i lahinguteks. Vaja oli kiirust, täpsust ja head taktikat, et tabada vastase baas esimesel võimalusel. Kaasaegsete lasergame-relvadega varustatud noored tundusid otsekui “Tähesõdade” filmist välja astunud olevat.

Päev algas siiski sellega, et laagrilistele saabus külla surmtõsiselt hõbedase näoga robot, kes õpetas kõikidele noortele robottantsu. Trenn oli nii põnev, et tantsuklassi viimastel minutitel ei tahtnud keegi lõpetada.

camp of hip-hop10

Pärast robottantsu ootas laagrilisi ees graffiti. Värvipurkidelt lendasid korgid, seintele kinnitati kiled ning joonistamine võiski alata! Liipa Talu täitus värvikirevate kunstiteostega – mõni oli joonistanud oma gängi nime, teine laagrit, kolmas hoopis oma kasvatajaid. Ideid jagus tohutult ning graffiti oli põnev ka neile, kes muidu joonistada ei armasta – pliiatseid ja vildikaid ei anna sellega võrreldagi.

camp of hip-hop8
Õhtupoolsete lasergame’i lahingute saatel jõudis teine päev õhtusse ning veel enne öörahu peeti maha lõbus disko. Millised seiklused!

VAATA VIDEOT!

VAATA GALERIID!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga