Avaleht Eesti elu Viru keskuse katusel avati meelelahutuskoht Park’la
Viru keskuse katusel avati meelelahutuskoht Park’la

Viru keskuse katusel avati meelelahutuskoht Park’la

Viru keskuse katuseterrassil avatud meelelahutuskoha PARK’la üheks eriliseimaks atraktsiooniks on pesapalli simulatsioon, mis on esmakordne ja ainulaadne võimalus Eestis.

PARK’la asutaja Siim Tuki sõnul tekkis mõte erinevaid sportlikke ja seltskondlikke tegevusi pakkuva paiga avamiseks välismaal reisides. “Eesti suvi on niigi üürike ja seda enam tuleks päikeselisi päevi võimalikult palju õues nautida,” leiab ta. “Oleme kokku kogunud väga palju kaasahaaravaid atraktsioone, kus saab vahvalt aega veeta nii üksi, sõpradega kui ka perega.”

Paiga üheks unikaalseimaks atraktsiooniks on pesapalli simulatsioon, mis pakub võimalust pesapalli täpsuslööke virtuaalselt harjutada. Proovile saab end panna ka erinevates jalgpallimängudes. Nende hulgas on näiteks hiigelversioon lauajalgpallist, kus inimesed on mängus sees ja asendavad tavapäraseid lauajalgpalli keppide otsa lükitud pallureid. Lisaks saab põnevaid täpsuslahinguid korraldada võimsa noolemängumärklauaga, kuhu noolte asemel hoopis jalgpalle külge lüüakse. Paljude muude võimaluste hulgas on ka korvpallimäng, suvine curling ja golf. Mitmed nendest sportlikest mängudest on Eestis esmakordselt.

Meelelahutuspargis asub ka kohvik.

PARK’la jääb avatuks septembrikuuni.