Home Tunnustus ANDRA ON PARIM! Eesti Võitlusspordi Ühendus tunnistas Andra Aho aasta naissportlaseks
ANDRA ON PARIM! Eesti Võitlusspordi Ühendus tunnistas Andra Aho aasta naissportlaseks

ANDRA ON PARIM! Eesti Võitlusspordi Ühendus tunnistas Andra Aho aasta naissportlaseks

Andra Aho6Eesti parimaks naistaipoksijaks peetav Andra Aho sai suure tunnustuse osaliseks, kui Eesti Võitlusspordi Ühendus nimetas ta laupäevaste Võitluskunstide Mängude pidulikul tseremoonial 2015. aasta parimaks naissportlaseks.

Alati tagasihoidlikuks jääv Andra ütles, et ta on sellise tunnustuse üle uhke, ta kavatseb ka tänavu võistelda ja treenida ning saab ehk järgmisel aastal taas sellise karika omanikuks.

Andra esines mullu edukalt Baltfight Pro`l, võites mitmekordset Valgevene tai ja kickpoksi meistrit Ilona Jakubovitšit, mais Riia Arenal toimunud King of Kingsi Grand Prix`etapil alistas ta Alena Mishchuki, augustikuus Bangkokis toimunud IFMA Maailmakarika võistlustel, kus osalevad iga riigi tipud, saavutas ta hõbedase koha, ja septembris Tais treenides võitis ta sealse kohaliku naisvõitleja.

Andra Aho4

Oktoobris toimunud King of Kingsi Tallinna etapil andsid kohtunikud paraku punktivõidu tema vastasele, poolatarile Judyta Niepogodale.

Andra Aho7

Treener Kevin Renno hinnangul võisid Andrale saatuslikuks saada vale pikkusega raundid, mis olid ette teatamata kaheminutiliste asemel kolmeminutilised, sellega aga ei osanud meie amatsoon arvestada.

VAATA VIDEOT!

Andra Aho5

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *