1. Avaleht
  2. Kultuur
  3. Film
  4. Augustis toimub Võsul taas korruptiivne festival Võsu Glämm
Augustis toimub Võsul taas korruptiivne festival Võsu Glämm

Augustis toimub Võsul taas korruptiivne festival Võsu Glämm

Augustis toimub Võsul taas korruptiivne festival Võsu Glämm14.-16. augustil toimub Võsul niinimetatud ühe filmi festival Võsu Glämm. Sel aastal on võistlusprogrammis jällegi vaid üks film, seekord Klaus Häro “Vehkleja”.

Lisaks saab kolmepäevasel glamuurifestivalil näha veel Ilmar Raagi linateost “Kertu”, Maimikute “Kirsitubakat”, Elmo Nüganeni filmi “1944”, Riho Undi animafilmi “Isand”, Ervin Õunapuu dokumentaalfilmi “Aednik”, Manfred Vainokivi filmi “Riigivargad” ning Dome Karukoski “Torisejat” (Soome).

Lastele näidatakse Margus Paju “Supilinna Salaseltsi”, Xavier Picardi ja Hanna Hemilä “Muumitrollid Rivieras” (Soome, Prantsusmaa) ning Ärild Fröhlichi filmi “Doktor Proktori puuksupulber” (Norra).

Kulla ja karraga rikastatud glamuurne festival leiab aset loomulikult säravas ja suvises Võsu kuurortis korraga nii Võsu Kultuurimajas kui ka kauni päikeseloojangu saatel Võsu ranna plääžil kultuurimaja kõrval, et tulla vastu lugematute rahvamasside soovidele.

Kes soovib aga personaalset kohtlemist ja osa globaalsete kuulsuste tähesärast, saab kohapeal soetada omale 3 eurose pileti Rahvamaja seanssidele. Õuealal on kõik filmid tasuta!

Festivali Punase Vaiba Gala toimub 14. augustil kell 17.

Vaata täpsemalt suursugust festivali kava SIIT.

Auväärsete staaride tungival palvel on taaskord avatud ka ainukordne, kord aastas avatav Glämm-Lokaal, kust võimalik omale kultuurselt kosutust paluda.

Auväärsed külalised, kultuursed kaaskodanikud ja lugupeetavad glamuuritarid, Võsu Glämm 2015 ootab teid.

Head Uudised GoodNews