Avaleht Kultuur Baltic Sun festivalil saab sõita Prantsuse rokilegendi Johnny Hallyday luksusjahiga
Baltic Sun festivalil saab sõita Prantsuse rokilegendi Johnny Hallyday luksusjahiga

Baltic Sun festivalil saab sõita Prantsuse rokilegendi Johnny Hallyday luksusjahiga

Luksusjaht Mojito

18.-21. juulini Narvas toimuv muusikafestival Baltic Sun kutsub sõitma oma “jazzijahiga” piki Narva jõge mereäärsesse Narva-Jõesuusse. Luksusliku varustusega 31-meetrine laev on varem kuulunud Prantsusmaa “Elvis Presleyle” ehk Johnny Hallydayle, ning selle eksklusiivse jahi pardal on Cannes’i festivali raames pidutsenud nii mõnigi filmitäht eesotsas Johnny Deppiga, kes korraldas jahi peal “Kariibi mere piraatide” afterparty.

“Mojito-nimeline jazzilaev, mis hakkab sõidutama festivali sõpru marsruudil Narva – Narva-Jõesuu – Narva, ei ole lihtsalt luksuslik jaht – see on maailmatasemel muusika- ja meelelahutusajalooga super-laev, mille pardal on toimunud nii mõnigi VIP-pidu Vahemerel. Kunagi on see laev kuulunud Prantsusmaa legendaarsele muusikule Johnny Hallydayle, keda laias maailmas nimetatakse Prantsusmaa “Elvis Presleyks”. Endiste omanike sõnul on just selle jahi pardal toimunud “Kariibi mere piraatide” esilinastuse eksklusiivne afterparty, ning Johnny Depp on siin ka ööbinud. Väga meeldiv, et selle toreda laeva ajalugu saab täienduse veel ühe tipptasemel muusika- ja meelelahutussündmuse võrra, milleks on Baltic Sun festival Narvas,” räägib Baltic Sun festivali direktor Oleg Pissarenko.

See on maailmatasemel muusika- ja meelelahutusajalooga super-laev.

Mojitol on 3 tekki, alumisel korrusel on luksuslikud kajutid, keskmisel avar salong koos kaptenisillaga ning korrus kõrgemal asuval avaral “päikesetekil” on baar külmade jookidega ja lamamistoolid mõnusaks lesimiseks. Reisi teeb veel mõnusamaks live-muusika. Luksusjaht on valmis sõidutama korraga kuni 80 inimest.

Laev pidulikult saabub Narva sadamasse festivali avapäeval 18. juulil kell 20:00. Mojito väljub 19., 20. ja 21. juulil (neljapäeval, reedel ja laupäeval) 4 korda päevas Narva sadamast. Kokku toimub 12 sõitu kolme päeva jooksul igapäevaste väljumistega kl 11.00, 14.00, 17.00 ja 20.00. Reis toimub peatusteta piki Narva jõge Narvast Narva-­Jõesuuni ja tagasi. Reisi kestvus on umbes 2 tundi. Täiskasvanu pilet maksab €20, alla 14-aastase lapse pilet €10 ning alla 3-aastased lapsed reisivad tasuta. Baltic Sun festivali passi (kogu festivali pass) omanikele kehtib allahindlus 10%. Müüki tulevad ka erihinnaga perepiletid. Lisainfot “Mojito Live” reisist ja piletitest saab siit.

Eesti Vabariik 100 pidustuste raames 18.-21. juulini toimuv Baltic Sun festival toob suvisesse Narva Eesti ja välismaa artistide paremiku. Stiililiselt kostub muusikat popist rokini, folgist jazzini ja indist bluusini. 18. juulil toimub Narva linnuses Baltic Sun festivali suurejooniline galakontsert, mille esimese osa kunstiline juht, maailmakuulus dirigent Kristjan Järvi toob kokku Eesti säravamaid popi, elektroonika, roki ja klassikaliste hoovuste muusikuid. Noëp, Erki Pärnoja, keelpillikvartett Prezioso ja Sander Mölder astuvad Narva linnuse lavale gala esimeses osas. Teises osas austab festivali lava ka legendaarne Anne Veski, kes esitab oma kustumatuid hitte.

Festivali ajal rõõmustavad publikut teiste seas sellised artistid nagu Alexander Rybak Norrast, Erja Lyytinen Soomest, ansamblid Bravo ja The Crossroadz Venemaalt, Daddy Was A Milkman Leedust, Vaiko Eplik & Eliit, Radar & Koit Toome ning Curly Strings Eestist ja paljud teised. Esinejate nimekiri täieneb jätkuvalt ning muusikasõpru ootavad mitmed suured üllatused. Kogu festivali vältel toimub Narva tänavatel, promenaadil ja parkides palju põnevat näitustest tantsuetteasteteni ja popup-kohvikutest laste mängupesadeni.

Rohkem infot SIIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga