1. Avaleht
  2. Tunnustus
  3. Eesti Lasterikaste Perede Liit otsib taas peresõbralikke toidukohti
Eesti Lasterikaste Perede Liit otsib taas peresõbralikke toidukohti

Eesti Lasterikaste Perede Liit otsib taas peresõbralikke toidukohti

Eesti Lasterikaste Perede Liit lükkab neljandat aastat järjest hoo sisse peresõbraliku toitlustusasutuse kampaaniale. Eesmärk on leida üles ja tunnustada restorane ning kohvikuid üle Eesti, kes oma tegemistes ja toimetamistes pööravad igapäevaselt tähelepanu lastega peredele.

Eesmärk on leida üles ja tunnustada restorane ning kohvikuid üle Eesti, kes oma tegemistes ja toimetamistes pööravad igapäevaselt tähelepanu lastega peredele.

„Paindlik ja peresõbralik toidukoht on justkui majakas, mis aitab lastega peredel restoranimaailmas orienteeruda, suunates neid toidukohtadeni, kus pakutakse laste vajadusi arvestavat menüüd ning peresõbralikku teeninduskultuuri,” ütles Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap. „Märgise väljaandmisega panustame peresõbralikuma ühiskonna kujundamisse, kus märgatakse ja väärtustatakse lastega peresid.“

Paindlik ja peresõbralik toidukoht on justkui majakas, mis aitab lastega peredel restoranimaailmas orienteeruda, suunates neid toidukohtadeni, kus pakutakse laste vajadusi arvestavat menüüd ning peresõbralikku teeninduskultuuri.

Peresõbraliku toidukoha märgisele on oodatud kandideerima kõik restoranid ja kohvikud üle Eesti, kes näevad lastega peresid oma kliendina. Väärilised toidukohad selgitavad välja Eesti lastega pered juunikuuks.

Foto: Freepik

Toidukohtade kandideerimine on avatud 21. aprillini, registreerida saab SIIN lehel. Samuti oodatakse peresõbralike toidukohtade soovitusi Eesti Lasterikaste Perede Liidu Facebookis.

Kogupererestorani Pann&Kook esindaja Taavi Küttise sõnul on nad kuldmärgise nimel juba mitu aastat vaeva näinud. „Möödunud aastal saadud kuldmärgis ongi meie Michelini tärn ning oleme tunnustuse üle äärmiselt uhked ja tänulikud,“ ütles Küttis. “Julgustan kõiki toidukohti kindlasti kandideerima. Paljud uued pered on tänu Peresõbraliku toidukoha märgisele meie juurde jõudnud. Samuti paneb see rohkem pingutama, et igapäevaselt oma missiooni ellu viia – pakkuda kliendile enamat kui ta oodata oskab!”

Paljud uued pered on tänu Peresõbraliku toidukoha märgisele meie juurde jõudnud. Samuti paneb see rohkem pingutama, et igapäevaselt oma missiooni ellu viia – pakkuda kliendile enamat kui ta oodata oskab!”

Peresõbraliku toidukoha märgist antakse tänavu välja neljandat korda. 2023. aastal pälvisid tiitli 48 toidukohta üle Eesti, nende seas ka 5 kuldmärgise ehk perede palava tunnustuse väärilist: Pann&Kook, Lucca Restoran, Tulivee, Ugandi Resto ning GOSPA.

Head Uudised GoodNews