1. Avaleht
  2. Kultuur
  3. Teater
  4. Merineitsi alustab kabareehooaega
Merineitsi alustab kabareehooaega

Merineitsi alustab kabareehooaega

Foto: Merineitsi restoran
Foto: Merineitsi restoran

10. oktoobril alustab Merineitsi Show&Dinner restoran kabareehooaega esietendusega. Starlight Cabaret’ toob esmakordselt lavale dokumentaalrevüü Eesti meelelahutusmaailma suurkujust Kalju Saarekesest ja tema aja estraadimaailmast.

Kalju Saareke on Eesti professionaalse varieteetantsu üks loojatest ning kõige kauaaegsem ja visam viljeleja. Etenduses heidetakse pilk tema kirevale elutööle Eesti meelelahutusmaailma kujundamisel, taasluuakse ajastu atmosfäär, sündmused ja menukamad numbrid ning kohtutakse Eesti estraadiajaloo staaridega.

„Estraadil ja varietees kasvatas-õpetas Saareke palju huvitavaid tantsijaisiksusi, lavastas hulga menukaid estraaditantse ja meeldejäävaid varieteekavu,“ ütles etenduse lavastaja Kristjan Kurm. „Seekordne revüüshow on kummardus Eesti meelelahutusmaailma grand old man´ile ning meeldetuletus, kus on tänase põlvkonna juured.“

Show&Dinner restoran Merineitsi lavaline ja kulinaarne showprogramm on üles ehitatud tervikliku kabareeõhtuna. Menüü autor on restorani juht ja peakokk Margus Tammpere.

„Kõrged hinnangud meie külalistelt ja täis saalid annavad tunnistust, et restorani ellukutsumine on olnud õige otsus,“ ütles Tammpere. „Kabareeõhtud ja kontsertõhtusöögid põhjalikult ümber ehitatud restoranis sobivad pidulikuma sündmuse tähistamiseks, kuid muidugi saab ka lihtsalt nautida tasemel meelelahutuse ja hea toidu pakutavat terviklikku elamust.“

Kabareeõhtu hind 59 eurot sisaldab tervituseks pokaali vahuveini, kolmeosalist revüüshowd, 3-käigulist à la carte õhtusööki ning sissepääsu ööklubisse Café Amigo. Broneeringud ja info Sokos Hotels Tallinn müügiteenindusest tel +372 680 9300või viru.reservation@sok.fi.

Kabareeõhtu kontseptsioon, lavastuse idee, stsenaarium ja lavastus Kristjan Kurm, lavastuse kostüümid, tantsuseaded ja koreograafia Elo Unt, kabareeõhtu menüü ja teenindus Margus Tammpere, solistid Irina Haak ja Bert Pringi või Kalle Sepp.

Merineitsi Show&Dinner restorani operaator AS Sokotel on SOK kontserni tütarfirma, kes esindab Eestis lisaks Merineitsile kaubamärke Solo Sokos Hotel Estoria ja Original Sokos Hotel Viru, Café Amigo ja Amarillo. Starlight Cabaret on SA Eesti Tantsuagentuuri revüüteater, mis tegutseb aastast 2009.

Head Uudised GoodNews