1. Avaleht
  2. Kultuur
  3. Film
  4. Noortefilmi “Nullpunkt” teaser kogus esimese nädalaga üle 13 000 vaatamise!
Noortefilmi “Nullpunkt” teaser kogus esimese nädalaga üle 13 000 vaatamise!

Noortefilmi “Nullpunkt” teaser kogus esimese nädalaga üle 13 000 vaatamise!

Noortefilmi Nullpunkt teaser kogus esimese nädalaga üle 13 000 vaatamise!4. detsembril esilinastub Mihkel Ulki debüütmängufilm “Nullpunkt”, mille teaser youtube’is kogus vaid ühe nädalaga juba üle 13 000 vaatamise.

“Nullpunkt” on tundliku ja püsimatu loomuga Johannesest, kes saab sisse Tallinna eliitkooli ning võiks eeldada, et tema elu hakkab ülesmäge minema. Tegelikult satub ta klassikaaslaste vaimse terrori alla. Ta hakkab otsima tunnustust oma vanadelt Lasnamäe sõpradelt, kes pühendavad oma aega pigem narkotsi panemise, ringi hängimise ja pidutsemise peale kui koolikohustuse täitmisele. Kodus peab Johannes toime tulema oma ema süveneva vaimuhaigusega. Pingete kuhjumise tagajärjel avastab noormees end ühel hetkel nullpunktis, kus tal tuleb oma elule teha totaalne reset ning hakata end kildhaaval taas üles ehitama.

“Nullpunkt” on Margus Karu menuromaanile tuginev draama tänapäeva noorte põletavamatest probleemidest – koolikiusamisest ja sellest tingitud madalast enesehinnangust, kohanemisraskustest ning tunnustuse otsimisest.

Režissöör Mihkel Ulk, stsenarist Margit Keerdo-Dawson, operaator Mihkel Soe, kunstnik Sirly Oder, monteerijad Margo Siimon ja Hendrik Mägar, helilooja Janek Murd, produtsent Evelin Soosaar-Penttilä.

Osades: Märt Pius, Epp Eespäev, Suur Papa, Saara Kadak, Linda Kolde, Henrik Kalmet, Reimo Sagor, Külliki Saldre, Tambet Tuisk, Kärt Tomingas, Raimo Pass, Brigitte Susanne Hunt, Aleksander Eeri Laupmaa, Tõnu Tamm, Ingmar Jõela

VAATA TEASERIT!

Head Uudised GoodNews