Avaleht Tunnustus Otepää korrakaitsjad pälvisid tunnustuse
Otepää korrakaitsjad pälvisid tunnustuse

Otepää korrakaitsjad pälvisid tunnustuse

Otepää vallavolikogu õigus- ja korrakaitsekomisjoni traditsiooniline jõustruktuuride tunnustamisüritus toimus 6. detsembril Karupesa hotellis. Tunnustuse pälvisid Otepää valla kaitseliitlased, naiskodukaitsjad, päästjad, abipolitseinikud ja vabatahtlikud.

Jõustruktuuride esindajaid tänasid ja tunnustasid vallavanem Jaanus Barkala, vallavolikogu esimees Rein Pullerits ning vallavolikogu õigus- ja korrakaitsekomisjoni esimees Tarmo Kosk.

„Tänan kõiki jõustruktuuride esindajaid panuse eest Otepää turvalisuse tagamisel! Olen alati öelnud, et riigi- ja kodanikukaitses sõltub kõik inimestest, sellest, kui hästi on nad ettevalmistatud. Otepää vallas on olemas need tublid inimesed, kelle peale saab alati kindel olla,“ ütles vallavanem Jaanus Barkala

 „Keegi meist poleks osanud arvatagi, et aegadetagune mõiste – tsiviilkaitse, kaasaegse nimega kodanikukaitse, on täna tõusnud vägagi aktuaalseks, seda kahjuks seoses Ukrainas toimuvaga. Seda enam on vajalik tähelepanu pöörata neile, kes igapäevaselt vallakodanike turvalisust tagavad,“ lisas Tarmo Kosk.

Otepää valla tänukirja ja meene said:

 1. Urmas Kuldmaa
 2. Rein Jüris
 3. Mari Mõttus
 4. Aleksander Mõttus
 5. Esmar Naruski
 6. Heikki Kadaja
 7. Karl Kadaja
 8. Vello Mekk
 9. Rein Areng
 10. Rando Undrus
 11. Gunnar Arak
 12. Kalle Selleke
 13. Martin Peerna
 14. Rita Pärnik
 15. Helle Kuldmaa
 16. Maive Vill
 17. Andrus Sumberg
 18. Taavi Sepp
 19. Indrek Riivald
 20. Avo Tarikas
 21. Saamuel Stepanov
 22. Erkki Teder
 23. Randel Uibopuu