1. Avaleht
  2. Eesti elu
  3. REGISTREERIMINE ON ALANUD! Kuku raadio „Selge grupijuht“ püüdleb tänavu uue osalusrekordi poole
REGISTREERIMINE ON ALANUD! Kuku raadio „Selge grupijuht“ püüdleb tänavu uue osalusrekordi poole

REGISTREERIMINE ON ALANUD! Kuku raadio „Selge grupijuht“ püüdleb tänavu uue osalusrekordi poole

Kuku raadio kutsub taas kõiki kuulajaid kainele mõistusele ja liituma kampaaniaga „Selge grupijuht“, mis toimub tänavu juba 29. korda. Eesmärk on ennetada joobes juhtimist ning tunnustada neid, kes võtavad vastutuse oma jaaniseltskonna ees. Mullu püstitati kampaania osalusrekord, kui liitus 7618 inimest. Sel aastal soovitakse seda arvu veelgi kasvatada.

Foto: Duo Media

„Peab tõdema, et me ei tee seda kampaaniat üksnes auhindade ega numbrite pärast. Kahjuks on endiselt vaja igal aastal meelde tuletada, et liiklus ja alkohol ei sobi kokku,“ ütles Kuku raadio peatoimetaja Madis Kimmel. „Kui keegi otsustab enne jaane, et tema on seekord oma seltskonna kaine juht, on see üks lihtsamaid viise oma sõpradele ja perele head teha. Iga antud lubadus loeb ja võib päästa kellegi elu.“

Kui keegi otsustab enne jaane, et tema on seekord oma seltskonna kaine juht, on see üks lihtsamaid viise oma sõpradele ja perele head teha. Iga antud lubadus loeb ja võib päästa kellegi elu.

  • Osaleda saavad kõik täisealised juhtimisõigusega Eesti elanikud.
  • Kampaania kestab 2. kuni 19. juunini. End saab kirja panna Kuku raadio kodulehel või registreerimispunktides kaheksas linnas kohapeal: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Rakveres, Valgas, Kärdlas ja Kuressaares.
  • Kohapeal registreerunutele antakse tänutäheks autokleebis, käepael, tunnistus ning alkoholivaba jook
  • Esimesed pooltuhat saavad ka parkimiskella.
  • Kõik osalejad, sõltumata registreerimise viisist, osalevad auhinnaloosis.

Võitjad kuulutatakse välja 20. juunil Kuku raadio otse-eetris. Loosi lähevad kaks Apple’i nutikella, viis A. Le Coqi suvekomplekti külmakoti, jookide, rannarätiku ja päikeseprillidega, kolm Maxima kinkekotti koos hea ja paremaga ning kolm Circle K 100-eurost kinkekaarti. Tallinnas kohapeal registreerujatel on võimalik osa võtta Seesam kindlustuse lisaloosist, mille auhinnaks on kaks alkomeetrit.

Foto: Duo Media
  • Lisainfo ja registreerimine siin.