Avaleht Kultuur Teater Ugalas leiavad sügisel aset vestlusringid lähisuhtevägivallast
Ugalas leiavad sügisel aset vestlusringid lähisuhtevägivallast

Ugalas leiavad sügisel aset vestlusringid lähisuhtevägivallast

Sel sügisel toimuvad Ugalas lähisuhtevägivallateemast tõukunud lavastuse „Kui sa tuled, too mul lilli“ kolme etenduse eel vestlusringid, kus lavastuse autorite ja lavastajate Liis Aedmaa ja Laura Kalle vestluskaaslasteks on valdkonna spetsialistid.

Esimene etendus sügishooajal toimub 14. oktoobril ja samal päeval toimub ka esimene vestlusring, kus räägivad lavastajad Naiste Tugi- ja Teabekeskuse tegevjuhi Pille Tsopp-Paganiga. Sel päeval avatakse Ugalas ka Elo Liivi videoinstallatsioon „Ma ise olen süüdi / It’s my own fault“.

Järgmine vestlus toimub 18. novembril, kui vestluse osapoolteks on ka lavastuse valmimisse suure panuse andnud psühhoterapeut Kait Sinisalu ja noorte nõustaja, seksuaalhariduse koolitaja ja naistearsti Kai Part. Vestlusring on suunatud just noortele ja teemaks on kohtinguvägivald ja esmased ohumärgid noorte suhetes.

Aasta viimasel vestlusringil 16. detsembril on lavastajate vestluskaaslaseks sotsiaalkindlustusameti ohvriabi ja ennetusteenuste peaspetsialist Marju Mumm.

Vestlused toimuvad enne etendust kell 18, on kõigile tasuta ja kestavad ligi 30 minutit.

tags: