1. Avaleht
  2. Tunnustus
  3. Anna teada, kes on Eesti rõõmsaim inimene!
Anna teada, kes on Eesti rõõmsaim inimene!

Anna teada, kes on Eesti rõõmsaim inimene!

Peaasi.ee on sel aastal võtnud vaimse tervise vitamiinikuuri fookusesse töörõõmu, koolirõõmu ja elurõõmu esile toomise igapäeva toimetuste saginast. Sellega seoses soovitakse ka välja selgitada, kes on rõõmsaim inimene Eestis.

„Iga inimese lähikonnas on neid, kes suudavad alati olla rõõmsad ja positiivsed ning oma helge olekuga mõjutavad ka teisi. Rõõmsad inimesed võivad olla inspiratsiooniks, näidates, kuidas suhtuda ellu positiivselt ja kuidas leida rõõmu ka väikestest asjadest. See võib julgustada teisigi järgima sarnast suhtumist ning võib aidata tugevdada ka vaimset tervist,” rääkis Peaasi.ee tegevjuht, kliiniline psühholoog Anna-Kaisa Oidermaa.

Foto: Freepik

Rõõmsad inimesed võivad olla inspiratsiooniks, näidates, kuidas suhtuda ellu positiivselt ja kuidas leida rõõmu ka väikestest asjadest.

  • Anna teada, kes on sinu arvates Eesti rõõmsaim inimene SIIN.
  • Rõõmsaima inimese kandidaate oodatakse 8. aprillini. Esitada võib oma pereliikmeid, sõpru, töö- ja trennikaaslasi, aga ka laiemale avalikkusele tuntud inimesi.

Vaimse tervise vitamiinikuuri igal nädalal keskendutakse ühele vaimse tervise vitamiinile ja jagatakse soovitusi, kuidas nende abil vaimset tervist tugevdada ja vaimse tervise tasakaalu parandada.

Viis vaimse tervise vitamiini on:

  • Uni ja puhkamine
  • Tasakaalustatud toitumine
  • Meeldivate emotsioonide kogemine
  • Liikumine
  • Head suhted

Vitamiinikuuris saab osaleda nii üksi, perega, sõpradega, meeskonnaga, kui ka klassi või kooliga.

Foto: Freepik

Vitamiinikuuri jooksul saab täita testi, et välja selgitada, missugust vaimse tervise vitamiini kõige enam vaja on. Vaimse tervise vitamiinide testi saab teha siin.

Head Uudised GoodNews