Avaleht Kultuur EESTI KULTUUR MAAILMAS I 1. augustil avanes taotlusvooru „Eesti kultuur maailmas“ 2020. aasta 2. voor
EESTI KULTUUR MAAILMAS I 1. augustil avanes taotlusvooru „Eesti kultuur maailmas“ 2020. aasta 2. voor

EESTI KULTUUR MAAILMAS I 1. augustil avanes taotlusvooru „Eesti kultuur maailmas“ 2020. aasta 2. voor

Eesti kultuuri rahvusvahelistumist toetava taotlusvooru „Eesti kultuur maailmas“ tänavune 2. voor avanes 1. augustil. Taotluste esitamise viimane päev on 17. august.

„Varasemalt on teine voor toimunud mais, kuid tänavu olime seoses COVID-19 viiruspuhanguga sunnitud plaane muutma ja vooru avamise edasi lükkama. Juhin aga tähelepanu, et see on mõeldud sündmustele, mis toimuvad veel selle aasta sees ehk hiljemalt 31. detsember 2020. Järgmise aasta sündmuste taotlused sellesse ei kvalifitseeru,“ ütles taotlusvooru koordinaator Kristel Üksvärav.

„Tulenevalt sellest, et viirus ei ole kuhugi kadunud, tuleb taotlejatel arvestada kehtivate riikidevaheliste liikumispiirangute ja karantiini nõuetega. Kõige tõenäolisem on sündmuste toimumine lähiriikides, näiteks Lätis, Leedus, Soomes,“ lisas Üksvärav.

Taotlusvooru tingimused on samad, kui varem. Kogu taotlusvooru puudutav info on kirjas Kultuuriministeeriumi kodulehel. Taotluste esitamine toimub elektrooniliselt, kultuuriministeeriumi toetuste menetlemise infosüsteemis.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga