1. Avaleht
  2. Tunnustus
  3. „Eestimaa uhkuse” žürii esimees Ivo Linna: Kangelaste lood jäävad kauaks hinge!
„Eestimaa uhkuse” žürii esimees Ivo Linna: Kangelaste lood jäävad kauaks hinge!

„Eestimaa uhkuse” žürii esimees Ivo Linna: Kangelaste lood jäävad kauaks hinge!

TV3 „Eestimaa uhkuse” žürii vaatas läbi sel aastal rahva poolt laekunud vihjed tublide inimeste kohta. Žürii esimees Ivo Linna kinnitab, et tänugala on aasta üks tähtsündmusi ning kõik kangelaste lood jäävad kauaks hinge.

Tänavu kuuluvad „Eestimaa uhkuse“ žüriisse rahvusvaheliselt tunnustatud dirigent ja helilooja Kristjan Järvi; näitlejanna ja õppejõud Elina Reinold; spordibioloog ja professor Kristjan Port; lauljatar ja muusik Getter Jaani; olümpiavõitja, spordiedendaja ja treener Erki Nool; TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur ning armastatud laulja ja muusik Ivo Linna žürii esimehena.

Südamliku ja liigutava „Eestimaa uhkuse“ žürii valis ligi kolmesaja tunnustamiseks esitatud kandidaadi seast välja need kümme, keda pidulikul ja liigutaval galaõhtul kogu Eesti ees tänada. „Žürii töös osalemine on aasta üks tähtsündmusi,“ kinnitas esimees Ivo Linna. „Meie valisime rahva pakutud kangelaste seast välja kümme, ent tõsi on see, et kõik, kelle kohta vihjed laekusid, väärivad suurt autasu, sest nad on korda saatnud erilisi tegusid ja nende lood jäävad kauaks hinge,“ lisas Linna.

Aastaid „Eestimaa uhkusega“ nii žüriiliikme, auhinna andja, esineja kui ka viimased aastad esimehena seotud Ivo Linna sõnul on tänugalat meile kõigile väga vaja. „Inimesed, kes teevad oma igapäevast tööd, saavad tänu „Eestimaa uhkusele“ suure ja positiivse laengu elutahet ja rõõmu ning võimaluse kaasmaalaste üle uhkust tunda. Headuse märkamine ja tunnustamine annab jõudu meile kõigile,“ sõnas Linna.

Auväärt ühiskonnategelastest koosneva žürii valiku põhjal jõuavad kangelaste lood peagi eetrisse „TV3 uudistes“ ning kogu projekt tipneb südamliku ja särava tänugalaga Tallinna Reaalkooli aulas, mida juhivad Liina Kanarbik ja Marek Lindmaa ning kus oma kohalolekuga austavad meie väikese riigi tublisid inimesi paljud avaliku elu tegelased.

Head Uudised GoodNews