1. Avaleht
  2. Eesti elu
  3. EV100! Eesti 100. juubeli äpp ootab kõiki eestimaalasi endast märku andma
EV100! Eesti 100. juubeli äpp ootab kõiki eestimaalasi endast märku andma

EV100! Eesti 100. juubeli äpp ootab kõiki eestimaalasi endast märku andma

EV100_äppEesti Vabariigi 100. juubelisündmuste jaoks loodud EV100 äpp ühendab digitaalselt üle maailma kõik, kes armastavad Eestit. Äpi abil saad enda asukoha jäädvustada maakaardile, kus iganes parajasti asud.   

Vajutades EV100 äpis nupule ❤ Eestit! saad Sinagi näidata, et hoiad Eestit oma südames. Selleks määra ja kinnita oma asukoht. Pärast nupule vajutamist ilmub kaardile Sinu asukohta tähistav helendav täpike. Samuti saad oma asukohast teada anda, kui helistad tasuta numbril 800 8100 või vajutad ❤ Eestit! nuppu veebilehel.

Helendavate täpikestega täitunud Eestimaa ja ka maailma kaarti saame üheskoos vaadata 16. aprilli õhtul kell 18.40, mil ETV otseülekandes leiab aset EV100 avasündmus. Samuti saab kaardiülevaateid jälgida  EV100 äpis asuval kaardil ning veebilehel. Vaatame koos, kui paljud enda asukohast märku on andnud ning Eestit oma südames hoiavad.

„Eesti Vabariigi 100. juubeli eel on meil võimalus luua maailmakaardile unikaalne pilt sellest, millistes maailma punktides eestimaalased täna reaalselt asuvad. Kutsume kõiki Eestimaa sõpru nii siin- kui sealpool piiri endast märku andma ja uut äppi ka oma välismaal asuvate kaasmaalastega jagama, et see pilt võimalikult kirju saaks,“ ütles Telia Eesti juhatuse esimees Dan Strömberg.

Maakaardi rakendus pole siiski ainus EV100 äpi funktsioon. Lisaks saad äpi abil:

  • jälgida, kuidas EV100 avasündmusel 16.04.2017 kustub kaardilt Eestimaa ja Liivimaa kubermangu vaheline piir;
  • rakenduses olevale nupule vajutades kinnitada, et Sinagi hoiad Eestit oma südames;
  • ülevaate Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamise sündmustest;
  • panna üritustest kokku just Sulle sobiva kava;
  • jälgida EV100 uudiseid ja meediakajastusi.

EV100 äpp on eesti, vene ja inglise keeles ning selle saab tasuta alla laadida Google Play ja iTunes. rakendusepoodidest.

2018. aastal tähistab Eesti Vabariik oma 100. sünnipäeva. Selleks, et kõik soovijad saaksid juubelisündmustele kaasa elada, tegi Telia Eestile kingiks EV100 äpi.

Head Uudised GoodNews