1. Avaleht
  2. Eesti elu
  3. Kersti Kaljulaid külastab tänasest reedeni Viljandimaad
Kersti Kaljulaid külastab tänasest reedeni Viljandimaad

Kersti Kaljulaid külastab tänasest reedeni Viljandimaad

President Kersti Kaljulaid on reedeni Viljandimaal maakonnavisiidil, mille käigus külastab Põhja-Sakala valla ja Viljandi linna ettevõtteid ning kohaliku elu eestvedajaid.

Riigipea saabub Viljandisse täna kell 13.00, mil linnavalitsuse ees on lipuheiskamine, kuhu on oodatud kogu linnarahvas. Lisaks kohtub riigipea sel päeval veel Viljandi linnavolikogu esindajatega ning Viljandimaa omavalitsusjuhtidega, käib Viljandi Päästekomandos ja Politsei- ja Piirivalveametis ning Kaitseliidu Sakala malevas.

Neljapäeval on kavas külastada ettevõtet Eesti Höövelliist, Suure-Jaani tervisekoda ja esmatasandi tervisekeskust, kohtuda Kõpu naisseltsi ja Tipu looduskooli eestvedajate ning Põhja-Sakala vallavolikogu liikmetega. Lisaks annab president Kaljulaid intervjuu ajalehele Sakala.

Reede hommikul annab riigipea kodanikuõpetuse tunni Viljandi gümnaasiumi abiturientidele. Samuti külastab ta kohalikke ettevõtteid Galvi-Linda, Knittex, Eziil Productions Intelligence ning tutvub Viljandi töökeskusega Hea Hoog ja Olustvere teenindus- ja maamajanduskooliga. Reedesse on planeeritud ka sporti ja nii teeb president Kaljulaid kaasa rattasõidu Viljandi rattaklubiga. Päev lõpeb Pärimusmuusika Aidas, kus riigipea annab üle Vabariigi Pillimehe hõbemärgi.

Head Uudised GoodNews