Avaleht Eesti elu Kopli Arenduskeskus kutsub jõuluperepäevale kingitusi meisterdama
Kopli Arenduskeskus kutsub jõuluperepäevale kingitusi meisterdama

Kopli Arenduskeskus kutsub jõuluperepäevale kingitusi meisterdama

Kopli Arenduskeskus kutsub jõuluperepäevale kingitusi meisterdama13. detsembril kell 12.00-17.00 on igas vanuses meisterdamishuvilised oodatud Kopli Arenduskeskuse vahvale jõuluperepäevale. Kopli Ametikooli ruumides ja õuealal on avatud kingituste meisterdamise töökojad ja jõululaat. Lastega tegelevad päkapikud.

Osalejaid ootab üle kümne erineva töötoa, kus kogenud juhendajate näpunäidete järgi saab meisterdada jõuluteemalisi kaunistusi ja kingitusi. Valmistatakse puidust kuumaaluseid ja südameid, nahast tarbeesemeid, glamuurseid kuuseehteid, amulette, sepiseid ja metallkaunistusi, valatakse mesilasvahast küünlaid ja voolitakse martsipani.

„Pakume võimalust ise jõulukingid valmistada ja veeta meeleolukas laupäev. Osavõtt ja meisterdamiseks vajalik materjal on tasuta ning tegevust jagub igas vanuses osalejale,“ ütles Kopli Arenduskeskuse projektijuht Kätlin Viksne.

Jõululaadal pakutakse erinevaid käsitöötooteid, tekstiili-, toidu- ja tarbekaupu. Töötab ka jõulukohvik, kus pakutakse ametikooli õpilaste enda valmistatud suupisteid ja maiustusi. Põnevaid mänge korraldavad lastele noortekeskuse vahvad spetsialistid.

Lisaks on osalejatel võimalik jälgida, kuidas tuntud metallikunstnik Kalle Pruuden kõigi silme all, ühendades keevituskunsti tootedisainiga, valmistab ainulaadse metallist reklaamkandja. Päeva juhib Peeter Kaljumäe.

Õhtu lõppeb kell 17.00-20.00 keskealiste tantsuõhtuga Põhja-Tallinna Noortekeskuse saalis.

Kopli Arenduskeskuse eesmärk on pakkuda erinevaid kvaliteetseid isetegemise ja kaasaelamise võimalusi mitmekülgse vaba aja sisustamise, elukestva õppe, ettevõtlust soodustava tegevuse ning elukeskkonna väärtustamise kaudu. Arenduskeskus ühendab aadressil Uus-Maleva 10/Kopli 98 asuvate Tallinna Kopli Ametikooli, Kopli ettevõtlusinkubaatori, Põhja-Tallinna noortekeskuse ja Põhja spordihoone tegevusi. Arenduskeskuse tegevust koordineerib Tallinna Ettevõtlusamet.

Lisainfot leiab SIIT!

http://www.tallinn.ee/est/kopliarenduskeskus/Kopli-jouluperepaev-tule-ja-meisterda-oma-joulukingid-ise?&filter_otsing_uudis_rubriik_id=235

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga