1. Avaleht
  2. Uudis
  3. Kristiines algab eakate tantsulõuna uus hooaeg
Kristiines algab eakate tantsulõuna uus hooaeg

Kristiines algab eakate tantsulõuna uus hooaeg

Homme algusega kell 14 toimub Tallinna Puuetega Inimeste Koja saalis eakate tantsulõuna, kus retrohitte esitavad Toomas Toimeta ja ansambel Cantare. Üritus kestab umbes 2 tundi, pausi ajal pakutakse tantsijatele kohvi, teed ja küpsiseid.

Eakate tantsulõuna on Kristiine Linnaosa Valitsuse korraldatud traditsiooniline üritus, mis toimunud viimastel aastatel sügisest kevadeni keskeltläbi kord kahe kuu jooksul. Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avaldas heameelt selle üle, et Kristiines toimub juba aastaid tasuta tantsuüritus eakatele, millest võivad osa võtta kõik.

„Tants parandab meeleolu, tugevdab füüsilist tervist ning vähendab emotsionaalset väsimust ja stressi. Meie üritused on kujunenud paljudele pealinlastele kohaks, kus kohtuda oma vanade tuttavatega. On tore, et alati on tantsulõunal ka elav muusika. Olge osa sellest toredast üritusest!“ lisas Riibe.

Tallinna Puuetega Inimeste Koda asub aadressil Endla 59, lähim ühistranspordi peatus on Mooni, kus peatuvad bussid nr 16, 21, 21B, 42 ja 92.

Head Uudised GoodNews