Avaleht Eesti elu Ku:lsa:l toob turule kaubamärgi MUUUV
Ku:lsa:l toob turule kaubamärgi MUUUV

Ku:lsa:l toob turule kaubamärgi MUUUV

Foto: Kaupo Kikkas
Foto: Kaupo Kikkas

Seni Tallinna kesklinnas tegutsenud Ku:lsa:l laieneb augustis Viimsisse, kus avatakse lisaks bowlingu- ja piljardikeskusele ka uudse kontseptsiooniga lastele suunatud MUUUV Viimsi seiklusmaa. Valmivas Viimsi Keskuses üle 2000 msuurusel pinnal paiknema hakkav meelelahutusala pakub põnevat tegevust kogu perele.

“MUUUV Viimsi seiklusmaa on 5-12 aastastele lastele loodud mängukeskus, kuhu mahub lõbusalt aega veetma kuni 150 last,” kinnitab Viimsi Ku:lsa:li ja MUUUV-i tegevjuht Riin Raie. “Avatavas keskuses on atraktsioone ja lahendusi, mis peaksid positiivselt üllatama nii nooremaid kui ka vanemaid lapsi.”

MUUUV_Viimsi_seiklusmaa_logoSeiklusmaa on interaktiivne ja mänguline keskus, mille paljude atraktsioonide hulgas on näiteks erineva raskusastmega ronimisrajad, kaljuronimissein, liu- ja ronimistorudega batuudimaastik, võrkpüramiid, saladuslikud kookonkiigud, erinevad interaktiivsed mängud ning palju muud põnevat. Ainulaadses siseseikluspargis on tegevusi nii maa peal, maa all kui ka õhus. Sünnipäevi ja muid üritusi saab pidada viies lustlikus erivärvilises mängumajas, keskuses on ka oma köök ja kohvik. Lisaks sünnipäevadele saab seal korraldada firmaüritusi, klassiväliseid tunde ja mängupäevi.

MUUUV Viimsi seiklusmaa kõrval avatakse Ku:lsa:ali bowlingu- ja piljardikeskus. Bowlingusaali muudab eriliseks lisaks ainulaadsele rajaprogrammile salaaken tehnikaruumi ning väikelastele mõeldud mänguala. Suurt tähelepanu on pööratud valgus-ja helilahendusele, õdusale interjöörile ning meelelahutuslikule poolele.

MUUUV Viimsi seiklusmaa avatakse 13. augustil Viimsi Keskuses (Sõpruse tee 17, Haabneeme) ning on lahti E-R 11-22 ning L-P 10-22. Vaata lisainfot www.muuuv.ee.

MUUUV_Viimsi_seiklusmaa

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga