1. Avaleht
  2. Eesti elu
  3. KUULA I Curly Stringsil ilmus uus lugu nimega „Õnn“
KUULA I Curly Stringsil ilmus uus lugu nimega „Õnn“

KUULA I Curly Stringsil ilmus uus lugu nimega „Õnn“

Üle paari aasta kostitab Curly Strings kuulajaid taas uue muusikaga! Värske pala nimega „Õnn“ räägib lähedaste olulisusest rasketest momentidest väljatulekul.

Curly Stringsile on käesolev aasta eriline. Kui augustis tähistab bänd suure juubelikontserdiga enda 10. sünnipäeva, siis 18. mail nägi ilmavalgust ka esilokkarite uus singel. Keelpillihelidel mänglev „Õnn“ on marineeritud Curlyde parimas mahlas, seigeldes mandoliini, kitarri ja kontrabassi kaasahaaravaid radu pidi, põimides endasse ka sügavama elutõe.

Solist Eeva Talsi kirjeldas loo sündi: „Laulu idee sai alguse eelmise aasta novembrikuus. Olin sellel ajal palju haige ning pea kuu aega järjest pikali voodis. Kuna füüsiline ja vaimne tervis on mul tugevalt omavahel seotud, proovisin meele siiski positiivsena hoida. Mu suurim soov oli end taas tunda normaalselt ja iseendana,“ rääkis Talsi ning lisas: „Mõistsin, et õnn on peidus väga väikestes asjades – kui sulle kallid inimesed teevad pai või ütlevad julgustavaid sõnu. Need hetked aitasid mind palju ning tänu sõnadekirjutaja Tõnis Parksepale õnnestus osake sellest kogemusest ka laulu sisse panna.“

Õnn on peidus väga väikestes asjades – kui sulle kallid inimesed teevad pai või ütlevad julgustavaid sõnu.

Omamoodi eriline on „Õnn“ bändile ka seetõttu, et tegu on esimese uudisloomega, mis kirjutati koos värskeima liikme, kitarrist Peeter Priksiga.

„Bändiga kokkukasvamine on maru lahe protsess olnud. Saime kohe alguses kliki, mille najalt oli julgem ka esimene ühine lugu käsile võtta. „Õnne“ kirjutamise protsess oli minu jaoks vaieldamatult meeldejääv ja mõnusalt väljakutsuv. Nii pisidetailideni pole ma loo kirjutamisel ühegi oma teise bändiga varem läinud. Põnev ja arendav teekond oli, millest sündis ka midagi väga ilusat,“ sõnas Priks.

Head Uudised GoodNews