Avaleht Poliitika Marina Riisalu astub Keskerakonda ja kandideerib Riigikokku
Marina Riisalu astub Keskerakonda ja kandideerib Riigikokku

Marina Riisalu astub Keskerakonda ja kandideerib Riigikokku

Marina Riisalu
Marina Riisalu

Eesti Keskerakonnaga on otsustanud liituda Marina Riisalu, kes kandideerib ka kevadistel valimistel Riigikokku Tartu linna valimisringkonnas.

“Olen optimist ja usun, et intensiivsemalt poliitikasse panustades suudan veenvamalt kanda tsentristlikku maailmapilti ehk edukas olemiseks peab ka ülejäänud ühiskonna liikmeskond olema laiapõhjaliselt selgelt keskklassi kuuluv ehk võimalikult edukas,” rääkis Riisalu.

“Olen veendunud, et Keskerakonnas saan oma ideid väga hästi rakendada, sest vedades maksureformi, mis alandab makse keskmist ja väikest palka teenivatele inimestele, tugevdades regionaalset arengut ja pakkudes lahendusi väljarände peatumiseks, annab Eesti Keskerakond inimestele alternatiivse valiku. Fakt on ju see, et Keskerakonna toetus on juba pikalt stabiilne olnud ning võib öelda, et seda erakonda toetab pidevalt neljandik Eesti inimestest,” rõhutas Riisalu.

“Täna on Keskerakond selgelt ainus alternatiiv Reformierakondlikule poliitikale ja mina usun, et koos minuga on palju neid inimesi, kes tõesti tahavad muutusi ühiskonnas teha teisiti. Ka mina tunnen muret madala iibe, suure väljarände ja palgavaesuse pärast ning inimesena olen ja poliitikuna jään ma alati nö normaalseks inimeseks, kes hindab inimesi nende tegude, mitte parteilise kuuluvuse järgi,” lisas Marina Riisalu.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga