Home Poliitika Peaminister Kaja Kallas viibib täna Läänemaal
Peaminister Kaja Kallas viibib täna Läänemaal

Peaminister Kaja Kallas viibib täna Läänemaal

Peaminister Kaja Kallas on täna ringsõidul Läänemaal, et kohtuda kohaliku elu eestvedajate ja ettevõtjatega ning külastada kohalikku haiglat.

Valitsusjuht alustab visiiti puidutöötlemisettevõttes Haapsalu Uksekeskus, mis tähistab tänavu oma 30. tegutsemisaastat. Seejärel külastab ta Läänemaa haiglat, et saada ülevaade koroonakriisi mõjudest. Ennelõunal kohtub peaminister kohalike ettevõtjatega, et arutada lahendusi piirkonna parimaks arenguks.

Kell 13.30 on läänemaalased oodatud osalema Haapsalu kultuurimajas toimuval vestlusringil peaministriga. Pärastlõunal tutvub Kallas Palivere turismi- ja tervisespordikeskusega.

„Haapsalu on oluline piirkonnakeskus, mis annab tööd ja leiba paljudele ning Läänemaa loodus ja põnev kultuurilugu meelitavad siia külalisi nii kodu- kui ka välismaalt. Mul on hea meel, et saan täna Läänemaa inimestega arutada erinevaid kitsaskohti ja lahendusi, mis võimaldaksid neil end kindlamana tunda ja oma kodukoha arengusse jätkuvalt panustada,“ sõnas peaminister Kaja Kallas.

Peaminister plaanib järgemööda väisata kõiki maakondi.