1. Avaleht
  2. Kultuur
  3. Film
  4. JUBA ESMASPÄEVAL I PÖFFil esilinastub Soome krimisarja “Ivalo” kolmas hooaeg
JUBA ESMASPÄEVAL I PÖFFil esilinastub Soome krimisarja “Ivalo” kolmas hooaeg

JUBA ESMASPÄEVAL I PÖFFil esilinastub Soome krimisarja “Ivalo” kolmas hooaeg

Esmaspäeval esilinastub PÖFFi raames Elisa ühe läbi aegade kõige populaarsema originaalsarja “Ivalo” verivärske kolmas hooaeg. Elisa poolt toodetud kaasahaarav krimidraama on tänaseks endale publiku leidnud mitmekümnetel välisturgudel ning sarja esimesed kaks hooaega on tõusnud ka Elisa Huubi kõige vaadatumate originaalsarjade nimekirja.

13. novembril kell 19:00 Coca-Cola Plazas algaval esilinastusel on võimalik nautida uue hooaja kaht esimest osa, misjärel avavad põnevust täis hooaja valmimise kohta senikuulmata detaile sarja tegijad ja peaosalised. Vestlusringi käigus avaneb vaatajatel võimalus tutvust teha “Ivalo” peaosatäitja Iina Kuustoneni, režissöör Juha Lankineni, stsenarist Iiro Küttneri ja produtsent Jarkko Hentulaga.

Foto: PÖFF

“”Ivalo” kolmandal hooajal naaseb peategelane Nina Kautsalo talvisesse Ivalosse, kus ta peab üheskoos oma vana partneri Aikoga hakkama lahendama apteekri mõrvaga seotud lugu. Sarnaselt eelnevatele hooaegadele on ka värsked episoodid lookas põnevatest lugudest ja ootamatutest pööretest,” avab Elisa tegevjuht Andrus Hiiepuu värske hooaja sisu. “See on loo jutustamise tippklass, mida lihtsalt peab kogema!”

Uus hooaeg esilinastus Soomes Ruutu+ voogedastusteenuses oktoobri alguses ning tänaseks on “Ivalo” ühes oma eelnevate hooaegadega tõusnud üheks läbi aegade kõige vaadatumaks krimisarjaks.

Uus hooaeg jõuab täispikkuses Eesti vaatajateni tuleval aastal Elisa Huubi vahendusel. “Sarja esimesed kaks hooaega on nii Eestis kui ka mujal maailmas osutunud ülipopulaarseks. Lisaks Eestile ja Soomele on sari endale vaatajaskonna leidnud enam kui 20 välisturul, tehes “Ivalost” Elisa grupi läbi aegade kõige edukama originaalsarja,” märkis Elisa sisujuht Toomas Ili.

  • Elisa originaalsarja „Ivalo“ tegevus toimub Soomes Lapimaal, kus noor naispolitseinik Nina Kautsalo (Iina Kuustonen) peab silmitsi seisma erinevate kriminaalsete müsteeriumitega. Uues hooajas astuvad üles ka Venla Ronkainen, Taneli Mäkelä, Mikko Nousiainen, Pihla Viitala, Mikko Leppilampi ja paljud teised Soome tippnäitlejad.
  • “Ivalo” PÖFFi esilinastuse piletid leiab SIIT.

Vaata ka kolmanda hooaja treilerit!

Head Uudised GoodNews