Avaleht Eesti elu Põhja-Tallinn valmistub suurpuhastuseks
Põhja-Tallinn valmistub suurpuhastuseks

Põhja-Tallinn valmistub suurpuhastuseks

Põhja-Tallinna linnaosa valitsus käivitas kampaania „Põhja-Tallinn puhtaks!“, mille tähtsündmus leiab aset 2. mail linnaosa eri paigus toimuvate talgute näol.

Selle aasta muudatus seisneb selles, et ühte suurt Põhja-Tallinna talgupäeva, nagu varasemalt Stroomi rannas on toimunud, ei korraldata ja selle asemel toetab linnaosa mitmete väiksemate talgute läbiviimist erinevates Põhja-Tallinna asumites.

Koristuskohad määravad ja talgugruppe moodustavad kohalikud elanikud ise. Linnaosavalitsus palub teada anda, millist ala puhastatakse ja lubab korraldada korjatud prügi äraviimist.

„Igal aastal pöörduvad meie poole aktiivsed inimesed, kes soovivad enda kodupaika kaunimaks muuta ja paluvad abi kokku korjatud jäätmete transpordil. Kui seda tehakse viimasel hetkel, siis linnaosavalitsusel ei jää aega ettevalmistamiseks ja vajalikke hanketoimingute teostamiseks. Seetõttu palume endast aegsasti märku anda,“ ütles Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid.

Registreerimiseks tuleb täita ankeet, mida on võimalik leida Põhja-Tallinna kodu- ja Facebooki lehel. Teine võimalus registreerimiseks on saata talgujuhi nimi, kontaktandmed, osalevate inimeste arv ja täpne talgute asukoht e-posti aadressile ptv@tallinnlv.ee. Registreerunud meeskondade vahel loositakse auhindu.

Koristuskoha valikul palub Põhja-Tallinna valitsus meeles pidada, et tegemist oleks avalikult kasutuses alaga.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga