Avaleht Eesti elu PRESIDENDI ALGATUS SAAB JÄRJE I President Kersti Kaljulaid: lehvita, sest hoolid!
PRESIDENDI ALGATUS SAAB JÄRJE I President Kersti Kaljulaid: lehvita, sest hoolid!

PRESIDENDI ALGATUS SAAB JÄRJE I President Kersti Kaljulaid: lehvita, sest hoolid!

President Kersti Kaljulaid kutsub kõiki taas üles 23. märtsi õhtul kell 20.00 seisma oma koduaknale, süütama telefoni tagaküljel tulukese või taskulambi, ning sellega kaks minutit lehvitama, et näidata üles toetust kõigile neile, kes päevast päevas eesliinil töötades hoiavad ühiskonna vereringe töös. 

“Kutsun kõiki taas üles esmaspäeva õhtul kell 20.00 seisma oma koduaknale, süütama telefoni tagaküljel tulukese või taskulambi, ning sellega kaks minutit aknal lehvitama. Nii saame avaldada toetust kõigile neile, kes päevast päeva eesliinil töötades hoiavad ühiskonna vereringe töös. Saame ka näidata, et hoolime ja meile läheb korda, kuidas naabril, oma tänava ja hoovi inimestel läheb,” teatas president Kersti Kaljulaid Facebookis.

“Oleme kriisis, milletaolist keegi pole veel kogenud. Et me ühiskonnana sellest võimalikult valutult läbi tuleksime, ei piisa kriisikomisjonide otsustest, ametnike soovitustest ja korraldustest, vaid igaüks saab ja peab panustama. Iga inimese panus on erinev, ent ühtviisi vajalik. Alustades sotsiaalse lävimise vähendamisest ning vanematele ja vanemaealistele sugulastele helistamisest,” lisas president.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga