Avaleht Haridus RAHVAÜLIKOOL ALUSTAB TAAS! Tallinna Rahvaülikoolis saab sügiskursustele registreerida
RAHVAÜLIKOOL ALUSTAB TAAS! Tallinna Rahvaülikoolis saab sügiskursustele registreerida

RAHVAÜLIKOOL ALUSTAB TAAS! Tallinna Rahvaülikoolis saab sügiskursustele registreerida

Tallinna RahvaülikoolTallinna Rahvaülikool avas oma 56. hooaja, pakkudes kõigile huvilistele võimalust end täiendada erinevates valdkondades – erinevaid kursuseid on ühtekokku 162 ja registreerimine sügiskursustele on juba avatud.

Tallinna Rahvaülikool pakub sügisel enesetäiendamisvõimalusi kaheteistkümnes erinevas valdkonnas, kokku 162-l kursusel. Teoreetilisi ja praktilisi kursuseid on võimalik läbida arvuti ja majanduse-, fotograafia-, käsitöö-, keelte-, kokanduse-, kultuuri-, kunsti-, tantsu- ja liikumise-, looduse-, muusika- teatri-, tervise- ja ilualal. Vaata lähemalt www.kultuur.ee.

Uudisena toimuvad aadressil Vene tänav 6 tantsukursused, kaasaegse tantsu õpitoad ja elava muusikaga salongiõhtud. „Oleme loonud Vene tänava suurde saali liikumiskeskuse, kus saab harjutada argentina tangot, Šoti ja idamaist tantsu ning tegeleda Tai Chi’ga. Valik on lai. Lisaks saab Estonia pst 5a majas tunda mõnu rahvatantsust,“ kirjeldas uut programmi Tallinna Rahvaülikooli direktor Liivi Soova.

Liikumine, tervis ja muusika on ühed selle hooaja tähtsamad märksõnad, kuid uusi teemasid on lisandunud igasse valdkonda. Senisest rohkem on kursuseid vene keelt kõnelejatele – norra, rootsi ja soome keel, samuti teemasid kokandusest, psühholoogiast ja tervisest.

Ärialasele edule ja üldisele silmaringi laiendamisele aitavad kaasa teist hooaega toimuv ettevõtluskoolitus, aga ka pika ajalooga keeletunnid (vene, inglise, itaalia, hispaania keel), fotograafiaalane koolitus, loovust soosivad kunstitunnid, kokandus või lugematud võimalused käsitööd luua.

Vene tänaval jätkab tegevust teatrikeskus, mille alla kuuluvad teatrikool, erinevad kursused ja etendused. Kolmandat hooaega jätkavad sealsamas 3D kultuuri õhtud, mis räägivad eesti kultuuri jälje jätnud inimestest ja tänastest tegijatest.

Sügiskursustele saab registreeruda aadressil www.kultuur.ee. Rahvaülikooli tegemistega saab kursis olla ka Facebooki vahendusel.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga