1. Avaleht
  2. Kultuur
  3. Teater
  4. STAND-UP KOMÖÖDIA! Piret Krumm ja Katariina Tamm esitavad taas lööva stand-up komöödia
STAND-UP KOMÖÖDIA! Piret Krumm ja Katariina Tamm esitavad taas lööva stand-up komöödia

STAND-UP KOMÖÖDIA! Piret Krumm ja Katariina Tamm esitavad taas lööva stand-up komöödia

KatariinaTamm&PiretKrumm4. mail astuvad nalja armastavad näitlejad Piret Krumm ja Katariina Tamm Viru Keskuses üles nende parimatest komöödiapaladest kokku pandud stand-up komöödiaga “Me ei tee nalja – me oleme NAISED”.  Etendus toimub Viru Keskuse aatriumis kell 16.00 ning on kõigile tasuta.

“Me ei tee nalja – me oleme NAISED” lühietenduses lüüakse lavale Katariina ja Pireti seniste etteastete parimad sketšid ja monoloogid. Etenduse täpsema sisu osas jäävad Katariina ja Piret teadlikult napisõnaliseks, öeldes vaid, et kõik põnev selgub kohapeal – kes kohale ei tule, see teada ei saa.

Piret Krumm lõpetas EMTA lavakunstikooli 2012. aastal Elmo Nüganeni käe all ning asus samal aastal tööle Eesti Draamateatrisse. Lisaks on ta teinud koostööd ka Tallinna Linnateatriga. 2015. aastal osales Piret Krumm TV3 saates ”Su nägu kõlab tuttavalt”.

Katariina Tamm lõpetas 2007. aastal Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi teatriklassi ja seejärel suundus Turu Kunstiakadeemiasse nukuteatri erialale, mille lõpetas 2011. aastal. Alates 2011. aastast töötab ta NUKU teatris.

Stand up Viru Keskuse aatriumis

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu- ja meelelahutuskeskus, kust leiab lisaks raamatupoe ja apteegi. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning mitmekülgne kvaliteetsetele moekaupadele ka Baltimaade suurima ilu- ja juveelitoodete piirkonna ning Eesti suurima kultuuri-, moe- ja meelelahutussündmuste toimumiskoht. Viru Keskuses tegutseb üle saja kaupluse ja teeninduskoha, kohvikuid ja restorane, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja.

Head Uudised GoodNews