Avaleht Eesti elu TASUTA TREENINGUD I Haabersti rulapargis alustatakse tõukeratta ja BMX-i tasuta treeningutega noortele
TASUTA TREENINGUD I Haabersti rulapargis alustatakse tõukeratta ja BMX-i tasuta treeningutega noortele

TASUTA TREENINGUD I Haabersti rulapargis alustatakse tõukeratta ja BMX-i tasuta treeningutega noortele

Haabersti noortekeskuse käesoleva aasta suveprogramm täieneb kahe väga põneva treeninguga. Alates tänasest, 13. juulist alustatakse Haabersti rulapargis tõukeratta treeningutega treener Dennis Karpovi juhendamisel. Reedeti saavad BMX-i huvilised osaleda treeningutel Eesti ühe parima BMX-sõitja Martti Lainevoolu käe all.

Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et treeningud toimuvad Haabersti Vaba Aja Keskuse eestvedamisel suve lõpuni ning on osalejatele tasuta. „Kui oma varustus treeninguteks puudub, siis vajadusel saab Haabersti Vaba Aja Keskus treeningute jaoks laenata nii tõukerattaid kui ka kiivreid,“ ütles linnaosavanem.

Foto: Unsplash

Linnaosavanem jätkas, et lisaks toimub Haabersti Vaba Aja Keskuse eestvedamisel linnaosas sel suvel veel mitmed põnevaid ettevõtmisi. „Oodata on nii grafiti kui ka kendama töötube, meisterdamist, kunsti, liiklusalaseid õpitube ning palju muud põnevat. Asjadega kursis olemiseks tasub jälgida Haabersti noortekeskuse sotsiaalmeedia kontosid ning kodulehte www.haabersti.ee,“ rääkis Hanimägi.

Tõukeratta treeningud toimuvad Haabersti rulapargis (Õismäe tee 130) kuni suve lõpuni igal esmaspäeval algusega kell 16.00 ja BMX-i treeningud igal reedel kell 18.00. Treeningud kestavad orienteeruvalt 1,5h. Kohtade arv treeningutele on piiratud. Treeningutele palutakse tulla oma treeningvahenditega, kuid nende puudumisel saab Haabersti Vaba Aja Keskus laenata tõukerattaid ja kiivreid. Lisainfo ja registreerimine ning tõukeratta ja/või kiivri laenutamise soovist tuleb teada anda e-posti aadressil kevin@haabersti.ee või telefonil 53090808. Treeningud on tasuta ja oodatud on kõik ekstreemspordi huvilised.

Avatud noorsootöö arendamist toetavad Eesti Noorsootöö Keskus ning Haridus- ja Teadusministeerium.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga