1. Avaleht
  2. Kultuur
  3. Film
  4. VAATAJAREKORDID! „Klassikokkutulek“ purustab vaatajarekordeid ka kodudes
VAATAJAREKORDID! „Klassikokkutulek“ purustab vaatajarekordeid ka kodudes

VAATAJAREKORDID! „Klassikokkutulek“ purustab vaatajarekordeid ka kodudes

KLASSIKOKKUTULEK_8Lisaks kinolinal saavutatud pöörasele edule lööb kodumaine hittfilm „Klassikokkutulek“ järjest uusi rekordeid ka koduste vaatajate seas.

Vähem kui kahe nädala eest Telia Videolaenutusse lisandunud „Klassikokkutulek“ on tänaseks kerkinud videolaenutuse kõigi aegade TOP-is 3. kohale ning ettepoole jäävad veel vaid „1944“ ja „Must alpinist“. Värskeim kodumaine hittfilm on juba oma selja taha jätnud sellised toesed nagu „Supilinna salaselts“, „Mandariinid“, „Leiutajateküla Lotte“ ning „Vehkleja“.

„Meil on siiralt hea meel, et eestimaised filmid on meie videolaenutuse vaadatuimad teosed ning teeme ka edaspidi kõik endast sõltuva, et kodumaine toodang peale kinolevi kohe ka Telia klientideni jõuaks,“ märkis Telia Eesti TV ja multimeedia valdkonna hankejuht Toomas Luhats.

Telial on filmi- ja sarjasõpradele häid uudiseid veel. Sel nädalal lisandus Videolaenutusse „Tähtede sõja“  7. episood: „Star Wars: The Force Awakens“.

Esmaspäeval ehk 25. aprillil algas aga telekanalis FOX „Troonide mängu“ 6. hooaeg. Uue hooaja episoode on võimalik Telia TV kasutajatel mugavalt järelvaadata FOXplay keskkonnas.

Head Uudised GoodNews