Avaleht Eesti elu VAHVA! Mustamäel Lepistiku peatuses särab taas helkuripuu
VAHVA! Mustamäel Lepistiku peatuses särab taas helkuripuu

VAHVA! Mustamäel Lepistiku peatuses särab taas helkuripuu

Täna kell 13.00 hakkas Mustamäel Lepistiku peatuses särama taas üks puu – helkuripuu. Puu pani ehtesse Mustamäe Linnaosa Valitsus, üritusel oli kohal ka politsei.

“Tänavu püstitasime koguni kolm helkuripuud,” räägib linnaosa vanem Lauri Laats, “lisaks eelmisest aastast teada Lepistiku pargile ka Männi parki ja samuti meie majja, Vilde tee 118. Pime aeg on käes ja läheb iga päevaga pimedamaks, panen mustamäelastele südamele kindlasti helkurit kanda. Helkuripuult saab selle võtta, kui enda oma on jälle ära kadunud – ja kaduma need paraku kipuvad –, nii et kasutage võimalust! Ega keegi teine meid nähtavaks teha ei saa, selle eest peab ikka ise hoolt kandma. Turvalist kulgemist läbi sügise ja talve taas valgemasse aega!”

Lääne-Harju politseijaoskonna Mustamäe-Kristiine piirkonna juht Tago Trei: „On äärmiselt tänuväärne, et juba mitmendat aastat järjest on linnaosad haaranud juhtohjad helkuripuude rajamise osas. See näitab, kuidas linnaosad hoolivad oma elanike turvalisusest. Helkur on üks kõige kergemaid abinõusid, kuidas pimedal ajal liikluses silma paista.“

Helkuripuud jäävad Mustamäel püsti mitmeks kuuks.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga