1. Avaleht
  2. Kultuur
  3. Teater
  4. Vanemuises algab Piletisadu!
Vanemuises algab Piletisadu!

Vanemuises algab Piletisadu!

Foto: Matti Paglant
Foto: Matti Paglant

Vanemuise teater korraldab 10. – 13. septembrini soodusmüügi kõigile oma etendustele ja kontserditele kuni hooaja lõpuni.

Piletisaju nelja päeva jooksul saab pääsmeid osta täishinnast soodsamalt ja mida pikemalt oma teatriskäiku ette planeerida, seda soodsamaks kujuneb pileti hind.

Igal Piletisaju päeval on Vanemuise teatri suure maja kassas erinev ja eriti soodne päevapakkumine. Suure maja kassas ootab piletiostjaid ka loosiratas.

Vanemuise Piletisaju soodushinnad kehtivad ka Tallinnas Nordea Kontserdimajas ja mujalgi Eestis toimuvatele Vanemuise
ringreisietendustele.

Küll aga ei laiene Piletisaju soodustused varem tehtud piletibroneeringutele.

Soodushinnaga pileteid saab osta Vanemuise teatri suure maja kassast, samuti Piletilevi, Piletimaailma ja Ticketpro (Nordea Kontserdimaja etendustele) müügikohtadest üle Eesti. Soodushinnad kehtivad ka kõigi kolme piletimüügisüsteemi internetikeskkonnas.

Internetis algab Piletisadu juba kolmapäeva öösel kell 00.01 ning lõpeb laupäeva hilisõhtul kell 23.59. Netipileti ostjatel palume hinna valikul jälgida kindlasti rida “Piletisadu”, mitte “Tavahind”.

Vanemuise repertuaarist leiab enam kui 60 eriilmelist lavastust ja kontserti, uuslavastusi lisandub hooaja vältel ühtekokku viisteist.

Head Uudised GoodNews