1. Avaleht
  2. Eesti elu
  3. Viljandi pärimusmuusika festival ootab suve suursündmuse läbiviimiseks 200 vabatahtlikku
Viljandi pärimusmuusika festival ootab suve suursündmuse läbiviimiseks 200 vabatahtlikku

Viljandi pärimusmuusika festival ootab suve suursündmuse läbiviimiseks 200 vabatahtlikku

Vabatahtlike abi vajatakse pileti-, plaadi- ja meenemüügis, platsihooldusmeeskonnas, ehitustiimis, infoletis, paki- ja pillihoius, Pärimusmuusika Aida saalide teenindamisel ning samuti on vabatahtlikud festivali lavapealikud, bändisaatjad, kullerid, IT-abilised, autojuhid, tudulate valvurid, fotograafid ja staabisekretärid.

Vabatahtlikud moodustavad kogu festivali meeskonnast poole ning appi oodatakse initsiatiivikaid, pärimusmuusikast lugu pidavaid täisealisi huvilisi. Kandideerima on oodatud kõik need, kes tunnevad, et neid kirjeldab vähemalt üks neist omadusest: seltsiv, nutikas, tugev, puhtust armastav, kauplemisandega, hea silma ja kõrvaga.

Vabatahtlikud moodustavad kogu festivali meeskonnast poole ning appi oodatakse initsiatiivikaid, pärimusmuusikast lugu pidavaid täisealisi huvilisi.

Festival pakub imelist võimalust näha suursündmuse köögipoolt ja panna ennast proovile erinevates valdkondades, millega igapäevaselt kokku ei puutu. Meeskond ühendab väga erinevates eluvaldkondades tegutsevaid inimesi, leitakse uusi sõpru ning tööalaseid kontakte. Samuti on see hea võimalus enese arendamiseks ja õppimiseks.

  • XXXI Viljandi pärimusmuusika festival toimub 25.–28. juulini. Registreerumine 2024. aasta festivali vabatahtlikuks algab 11. aprillil ja kestab kuni kohtade täitumiseni.
  • Lisainfo ja registreerimisankeet on leitav SIIT.
Head Uudised GoodNews