Home Eesti elu Võta osa! Esimesel advendil algab fotokonkurss „Aastaring Tallinnas 2018“
Võta osa! Esimesel advendil algab fotokonkurss „Aastaring Tallinnas 2018“

Võta osa! Esimesel advendil algab fotokonkurss „Aastaring Tallinnas 2018“

Tallinna Kommunaalamet korraldab 2. detsembrist 2018 kuni 21. jaanuarini 2019 veebipõhise fotokonkursi „Aastaring Tallinnas 2018“.

Konkursi eesmärgiks on leida Tallinna linnast uusi ja huvitavaid fotosid, mis jäädvustaksid linnas aset leidnud sündmusi, inimeste tegevusi ja linnapildi muutumist eri aastaaegadel. Konkursist osavõtuks kvalifitseeruvad fotod, mis on jäädvustatud 2018. aasta jooksul ja 2019. aasta jaanuaris. Konkursi tingimustega saab tutvuda konkursi kodulehel http://fotokonkurss.tallinn.ee/

Konkursile saab võistlustöid esitada alates 2. detsembrist 2018 kuni 15. jaanuarini 2019. Kõik tööd, mis vastavad konkursi tingimustele, avalikustatakse 16. jaanuaril 2019 ning 16.-21. jaanuarini toimub konkursi kodulehel avalik hääletamine. Komisjon valib välja parima võistlustöö ning rahva lemmik selgub avaliku hääletuse tulemusena konkursi kodulehel.

Konkursile saab iga osaleja üles laadida kuni 4 fotot. Fotod ei pea omavahel moodustama tervikut, neid võib lisada ühekaupa. Konkursile esitatud töid hindab kommunaalameti juhataja käskkirjaga kinnitatud komisjon, kes valib välja võidutöö ja 10 äramärkimist väärivat tööd. Rahva lemmik selgub avaliku hääletuse tulemusena konkursi kodulehel.

Komisjoni poolt väljavalitud võidutöö autor saab auhinnaks peegelkaamera Nikon D3500 KIT AF-P 18-55mm VR, millega saab ka väheses valguses jäädvustada rikkalike detailidega fotosid ja Full-HD videoid.

Avaliku hääletuse parima töö autor saab auhinnaks Rahva Raamatu kinkekaardi 50 euro väärtuses.

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *