Avaleht Haridus ETTEVÕTLUSKÕRGKOOLI MAINOR TEADE I Õpilased saavad sel kevadel lõpetada
ETTEVÕTLUSKÕRGKOOLI MAINOR TEADE I Õpilased saavad sel kevadel lõpetada

ETTEVÕTLUSKÕRGKOOLI MAINOR TEADE I Õpilased saavad sel kevadel lõpetada

Eesti suurima erakõrgkooli, Ettevõtluskõrgkooli Mainor rektori Mait Rungi kinnitusel on tänavu eelkaitsmisele registreerunud 155 õpilast ning lõputöö edukalt kaitsnutele antakse diplomid plaanipäraselt kätte juunis.

Mait Rungi sõnul loengud ja õppetöö toimuvad ning ka lõputööde kaitsmised viiakse üle interneti läbi. “Praegune olukord on meile endale suur õppimise koht, sest täismõõdus e-õpe tuli sisse viia nädalaga,” ütles Rungi.

“Mitmete välismaalt saabuma pidanud külalisõppejõudude loengud jäid küll füüsiliselt ära, aga anname parima, et õpilased saaksid kogu vajaliku programmi läbitud. Kuna paljud praktikaprogrammis osalevad ettevõtted on ise oma töö elektrooniliselt ära korraldanud, siis lubavad nad tihti ka õpilastel praktika üle veebi läbi viia,” rääkis Rungi.

“Ka ilma praeguse kriisita liikus hariduse tulevik järjest enam internetti nii, et inimesed saavad enese arendamisega tegeleda omale sobivas kohas ja ka ajal. Praegune olukord kiirendab seda protsessi hüppeliselt. Ka kõrgkoolid saavad siit vajaliku tõuke, sest kui tehniline valmisolek täielikuks e-õppeks oli ka varem olemas, siis osad õppejõud ei kasutanud seda. Praeguseks on kõik seda teinud,” lisas Rungi.

“Hektel liiguvad sajad õpilased Mainoris diplomi poole ning kui vaja, korraldame ka aktuse internetis,” lubas Rungi.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga