Home Eesti elu FOTOD I Tiskreoja elurajoonis on pandud spordi- ja mänguväljakutesse juba pea pool miljonit
FOTOD I Tiskreoja elurajoonis on pandud spordi- ja mänguväljakutesse juba pea pool miljonit

FOTOD I Tiskreoja elurajoonis on pandud spordi- ja mänguväljakutesse juba pea pool miljonit

Tallinna külje all Tiskreoja elurajoonis valminud täismõõdus korvpalliväljaku ning avara trenni- ja mänguala rajamisse investeeriti ainuüksi esimeses etapis ligi pool miljonit eurot.

Elurajooni arendava Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul ei tea tema, et Eestis oleks mõne uusarenduse juures valminud arendaja poolt vingemat spordi- ja mänguväljakut. “Tihtipeale tehakse arenduste reklaamimisel spordi- ja mänguväljakutest rääkides suuri sõnu ja näidatakse ilusaid pilte – me tahame teha nii, et teod räägiksid sõnade eest ja elanikel ka päriselt neist kasu oleks ning põhjust uhkust tunda,” kinnitas Vähi.

Tänaseks on Vähi sõnul täismõõdus korvpalliplatsi, välijõusaali ja venitusala ning põneva laste mänguala väljatöötamise ja projekteerimise, ehitamise ja seadmete soetamise peale pandud hinnanguliselt 450 000 eurot, samas on ees ootamas veel teinegi etapp, millega ehitatakse mänguväljaku territooriumi edasi ning valmib ka elurajooni oma rulapark.

Tallinna piiril asuva Tiskreoja elurajooni 12 hektarile on kerkimas terviklik tuleviku elurajoon, kus valmib kokku üle 400 kodu. Elamute juurde on planeeritud majadevaheline park, kilomeetri jagu terviseradasid, rulapark, korvpalliväljak, suur laste mänguala ning avar õunaaed. Kõik moodsad kortermajad on kolmekorruselised ja igas majas on lift. Korterite vahel on täiendav heliisolatsioon ning enamik kodusid on avara rõdu või terrassiga.

Invego poolt arendatavat Tiskreoja elurajooni ehitab NOBE (Nordecon Betoon AS) ja arhitektuurse lahenduse on loonud PIN Arhitektid.

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *