Avaleht Eesti elu HEAD ETTEVÕTTED KOONDUVAD I Turundussektori ettevõtted on valmis ulatama riigile abikäe võitluses koroonaviiruse vastu
HEAD ETTEVÕTTED KOONDUVAD I Turundussektori ettevõtted on valmis ulatama riigile abikäe võitluses koroonaviiruse vastu

HEAD ETTEVÕTTED KOONDUVAD I Turundussektori ettevõtted on valmis ulatama riigile abikäe võitluses koroonaviiruse vastu

Eile avaldatud Turundajate Liidu üleskutsele aidata ühiselt avalikku sektorit kriisiolukorras on tänaseks reageerinud kümned turundussektori ettevõtted. Vaata, kes on valmis vabatahtlikuna ühiskonnale appi tõttama. 

Eestis ja mujal maailmas leviv koroonaviirus (COVID-19) on pannud Eesti turundajad tõsistesse raskustesse ja sektori ettevõtjad pingutavad ellujäämise nimel. Olukorda raskendab teadmatus iga järgmise päeva ees.  Samas on turundussektoril tervikuna suur jõud mitte ainult takistada koroonaviiruse levikut, vaid aidata ka kaasa selle mõjude leevendamisele ning viia vajalik informatsioon õigeaegselt ja õigetes kanalites inimesteni.   
 
Mõistame, et inimesed, kes tegelevad meie riigis hetkel avaliku teabega, on ülisuure pinge ja suure töökoormuse all. Seejuures on aga kõige tähtsam, et jagatav info oleks korrektne, jõuaks inimesteni võimalikult kiiresti ja teavitustöö oleks tõhus, et vältida avalikkuses lisapingete tekkimist ning massipaanikat.   
 
Sellest tulenevalt kutsus Turundajate Liit (TULI) üles Eesti turundajaid ja turundusagentuure näitama valmisolekut, et aidata kaasa avaliku sektori turundus- ja kommunikatsioonitegevustele. Tutvu üleskutsega SIIN. 
 
Saame oma know-how’ga tulla appi nendele, kellel on seda vaja: riik, linn, omavalitsus, vald, haigla jt.  Meil on võimekust töötada pinge all, analüüsida tegevusi, juhtida edukalt projekte, luua kiiresti teabematerjale ning aidata levitada sõnumeid.   
 
Oma soovist riigile appi tulla on praeguseks hetkeks andnud märku 45 agentuuri, nende seas on 11 reklaamiagentuuri, 9 üritusturundusagentuuri, 7 PR-agentuuri ja 3 venekeelset turundusagentuuri. Lisaks veel disaini- ja meediaagentuurid ning ettevõtted, kellel on võimekus turundusteenuseid pakkuda inimeste, kanalite või tehnika näol.  
 
Üleskutsega liitunud agentuurid/ettevõtted: 

Velvet, Kriit Reklaamiagentuur, ID Production, MediaCom, Tank, Jolos, MIXD, SEB, KNM EESTI, Taevas Ogilvy, Dalton, Elamusstuudio, Vool Events, Zavod BBDO, Optimist Creative, Broadline, Imagine/TBWA, META Advisory, VAAS, Milestone Events / RadiusTech Production / Klubi Laev, Salama, AD Angels, Nobel Creative, Frank Events, NOPE, Leadoo Marketing Technologies Marctech, Turunduskunst, Unt / Tammik, Kolm Kutti OÜ, ODER, AdGorilla, BFM reklaami tudeng Minna Räty, Louder, Hamburg ja Partnerid, We Print, Sigrid Sitnikovi vabatahtlik turundustiim, Violones OÜ / ED events, Agentuur La Ecwador, Orangetime Event, Optimist Public, Event Masters, Citycon.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga