1. Avaleht
  2. Eesti elu
  3. ILUDUSKONKURSS I Eestis otsitakse taas kõige ilusamat vanaema
ILUDUSKONKURSS I Eestis otsitakse taas kõige ilusamat vanaema

ILUDUSKONKURSS I Eestis otsitakse taas kõige ilusamat vanaema

Angel Models Agency kuulutab välja castingu Grandma Universe/Classic Universe Estonia 2020 konkursil osalemiseks. Casting kestab 31.oktoobrini.

Tänavu toimub Eestis jälle iluduskonkurss, mis on spetsiaalselt mõeldud vanaemadele. Võistluse võitja esindab Eestit konkursil Grandma Universe 2021, kus valitakse maailma ilusaim vanaema.

Svetlana Giterman

Eelmisel aastal kohaliku konkursi võitja Svetlana Giterman oli aasta alguses valitud Universumi kõige ilusamaks vanaemaks ja uhkusega kannab tiiitli Grandma Universe 2020,

Osalema oodatakse naisterahvaid, kellel on juba lapselapsed või vanust üle 45 eluaasta. Kaks võitjat saavad võimaluse esindada Eestit rahvusvahelisel iluduskonkursil Grandma Universe 2021, mis toimub maikuus Tallinnas.

Svetlana Giterman ja Jana Haas konkursil Grandma Universe 2020

Konkursi eesmärk on murda kuvandit, et iluduskonkursid on ainult sihvakate jalgadega noorte modellide pärusmaa. Angel Models Agency on võtnud eesmärgiks tõestada tervele maailmale, et Eesti naised on ilusad ja võluvad ka siis, kui neil on juba lapselapsed.

Osavõtt kohalikul konkursil on tasuline. Konkursi finaal toimub 29.novembril Tallinnas klubis Privé. Osalemiseks palutakse saata kolm pilti ning lühike enesetutvustus e-posti aadressile angelmodelseu@gmail.com.

Head Uudised GoodNews